XVIII Puchar Polski ADCC

Starting lists

- Payment not confirmed

Adult, men, początkujący; -60 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Fafiński #1253 Berserkers Team Olsztyn / OSTRÓDA
2 Nikita Agayan #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
3 Oliwier Jendrzejewski #28 Złomiarz Team / Gdańsk

Adult, men, początkujący; -65 kg

# First name and last name Team
1 Patryk Okurowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Stanisław Cynowski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Łukasz Kędziorek #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Paweł Barański #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Daniel Kołodziej #196 Silesian Cage Club / Sosnowiec
6 Aleksander Lambert #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn
7 Natan Chruszczyk #928 Academia Gorila Koszalin / Koszalin
8 Denys Lysytskyi #448 Copacabana Warszawa / Warszawa
9 Nikodem Zapolski #2219 Pepe MMA Zielona Góra / Zielona Góra
10 Mateusz Sztukowski #1817 Select MMA BJJ Augustów / Ricardo Cavalcanti Poland
11 Mariusz Białecki #10 Next Level BJJ / Opole
12 Bartłomiej Półtorak #1366 Berserkers Team / STRONGHOLD BJJ ZAMOŚĆ
13 Tobiasz Bielawski #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
14 Jakub Paryż #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
15 Soso Keshelashvili #3 Berserker`s Team / Flow fighters academy
16 Mateusz Matejek #1687 K.O. Fight Club Łuków / międzyrzec Podlaski

Adult, men, początkujący; -70 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Rutkowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Jan Porzyczka #1943 Falanga / Lublin
3 Tobiasz Skrzek #1022 Bulldog Fight Club / Tarnobrzeg
4 Adam Kotarba #26 Grappling Kraków / Kraków
5 Alan Prus #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
6 Wiktor Krzyżanowski #241 Gracie Barra / Octopus Zielona Góra
7 Maciej Garkowski #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
8 Wojciech Jodełka #1687 K.O. Fight Club Łuków / Łuków
9 Kacper Sztorc #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / BJJ Gryf Dębica
10 Jalol Mamadalibekov #1366 Berserkers Team / Szczecin
11 Przemysław Sołdek #2105 Octopus Lublin / Lublin
12 Szymon Mizak #9 Academia Gorila / Warszawa
13 Michał Makuch #5 Copacabana / Piotrków Trybunalski
14 Mikołaj Śmierzycki #3 Berserker`s Team / Flow Fighters Academy
15 Andrzej Kowalik #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
16 Mateusz Żechowski #1687 K.O. Fight Club Łuków / Międzyrzec Podlaski

Adult, men, początkujący; -76 kg

# First name and last name Team
1 Cezary Siemiaszko #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Jakub Zadrożny #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Jan Bartosiak #3 Berserker`s Team / Aligatores Fight Club
4 Kacper Brodowicz #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
5 Mikołaj Kucharski #5 Copacabana / Warszawa
6 Kacper Kamiński #28 Złomiarz Team / Gdańsk
7 Albert Siedlec #598 Sportowe Puławy / Puławy
8 Marcin Krawczyk #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn
9 Dawid Chłanda #1460 CTG Gościnna Warszawa / Warsaw
10 Michał Lewandowski #5 Copacabana / Bydgoszcz
11 Aleks Akhremenka #1744 Forfit Gdańsk / Gdańsk
12 Marcin Sierociński #840 Akademia Walki / Warszawa
13 Michał Ziędalski #448 Copacabana Warszawa / Warszawa Mokotów
14 Aleksander Socha #288 Flow House Academy / Warszawa
15 Maciej Bąk #903 MMA Academy Cracow / Kraków
16 Jakub Żywalewski #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
17 Antek Kanecki #1849 RKT Radom / Radom
18 Maciej Czapiewski #28 Złomiarz Team / Gdańsk
19 Andrzej Gmur #575 Invictus BJJ / Zielona Góra
20 Jakub Pakulski #241 Gracie Barra / Octopus Łódź
21 Paweł Bielicki #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
22 Jędrzej Sajdak #159 Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
23 Adrian Żebrowski #844 Academia Gorilla / Ostrów Mazowiecka
24 Patryk Orłowski #26 Grappling Kraków / Kraków
25 Bartłomiej Brózda #5 Copacabana / Piotrków Trybunalski
26 Kacper Dudkowski #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Sochaczew
27 Dawid Kotowski #9 Academia Gorila / Warszawa
28 Alex Chmiel #609 Grappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
29 Patryk Sikorski #28 Złomiarz Team / Gdańsk
30 Karol Ościłowski #2007 Copacabana / Warsaw

Adult, men, początkujący; -83 kg

# First name and last name Team
1 Bogusław Golubski #1253 Berserkers Team Olsztyn / OSTRÓDA
2 Danylo Chybichyk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Roman Potuik #5 Copacabana / Częstochowa
4 Łukasz Zadrożny #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Szymon Kowalski #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
6 Dominik Borkowski #2081 PL ACADEMY / Bydgoszcz
7 Sylwester Angowski #2080 Elbląski Klub Sportów Walki / Elbląg
8 Szymon Osik #698 Elitarni mma Team / OBORNIKI ŚLĄSKIE
9 Kamil Otrębski #2111 Rubikon / Olsztyn
10 Michał Baracz #1471 LKSW Tajfun Legionowo / Legionowo
11 Maciek Treutz-Kuszyński #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
12 Vladyslav Lysytskyi #1538 Copacabana Warszawa Ursynów / Warsaw
13 Tomasz Budyś #690 KSW Cross Fight Gym / Warszawa
14 Michał Suska #9 Academia Gorila / Warszawa
15 Stanisław Zgiep #742 Husaria BJJ / Mława
16 Filip Matyaszek #448 Copacabana Warszawa / Warszawa
17 Marcin Ratajczak #40 Checkmat / Ostrów Wielkopolski
18 Jakub Rybiński #5 Copacabana / Warszawa
19 Kacper Hazubski #160 WCA / Warszawa
20 Stanisław Rosochacki #9 Academia Gorila / Warszawa
21 Łukasz Raczak #1538 Copacabana Warszawa Ursynów / Warszawa
22 Konrad Kuberski #160 WCA / Warszawa
23 Aleksander Tołpa #1840 Nemesis Team / Warszawa
24 Patryk Bujarski #288 Flow House Academy / Warszawa
25 Bartosz Molewski #147 Kaiser Sport / Olsztyn
26 Paweł Łapiński #28 Złomiarz Team / Gdańsk
27 Michał Bieńkowski #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów
28 Marcin Kasprowicz #1253 Berserkers Team Olsztyn / Ostróda
29 Kristian Wężyk #1471 LKSW Tajfun Legionowo / Legionowo
30 Igor Kamela #1843 Grzesiu Idź Spać / Łuków
31 Michał Citko #160 WCA / Warszawa
32 Damian Mądry #146 Team Sukata Poland / Mielec
33 Łukasz Wysocki #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
34 Jakub Mądrachowski #16 Zenith BJJ / Gdynia
35 Borys Bawerczyk #74 ANKOS MMA / Poznań
36 Łukasz Fijołek #1471 LKSW Tajfun Legionowo / Legionowo
37 Szymon Władziński #147 Kaiser Sport / Olsztyn
38 Daniel Nowak #1016 One Team BJJ Bochnia / Bochnia
39 Patryk Iracki #28 Złomiarz Team / Gdańsk
40 Łukasz Piotr Jakubiak #160 WCA / Warszawa
41 Szymon Fałowski #9 Academia Gorila / Warszawa
42 Muhammed Alperen Demiral #9 Academia Gorila / Warsaw
43 Jakub Różycki #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn
44 Jerzy Pietkiewicz #3 Berserker`s Team / Ostróda
45 Bartłomiej Szczęsny #1843 Grzesiu Idź Spać / Łuków
46 Szymon Pietrzela #696 Copacabana Lublin / Lublin
47 Marcel Wodejko #135 OCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
48 Kamil Niewiadomski #241 Gracie Barra / Octopus łodź
49 Edas Savelievas #123 Roger Gracie Academy / Lithuania,Kaunas
50 Damian Wilk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / BJJ Gryf Dębica
51 Paweł Kopeć #28 Złomiarz Team / Gdańsk
52 Maciej Kuklewski #1070 Flow Fighters Academy / Warszawa

Adult, men, początkujący; -91 kg

# First name and last name Team
1 Jan Niwiński #120 GLKS Nadarzyn / GLKS Nadarzyn
2 Krystian Lijewski #1650 Dragon`s Den Ze Radiola Poland 7BJJ Mielec / Mielec
3 Bartłomiej Wacko #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Bjj Gryf Dębica
4 Mateusz Rynkiewicz #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
5 Przemysław Szczęsny #536 Pięściarz Warszawa / Warszawa
6 Andrzej Garnczarek #40 Checkmat / Ostrów Wielkopolski
7 Jan Kobiela #16 Zenith BJJ / Gdynia
8 Zbigniew Murawski #1817 Select MMA BJJ Augustów / Ricardo Cavalcanti Poland
9 Kacper Chmielewski #28 Złomiarz Team / Gdańsk
10 Dominik Pulcer #1659 Bastion Tychy / Tychy
11 Kacper Mrówczyński #9 Academia Gorila / Warszawa
12 Adrian Morąg #903 MMA Academy Cracow / Kraków
13 Kacper Dybciak #1843 Grzesiu Idź Spać / Łuków
14 Marcin Fiałkowski #2111 Rubikon / Olsztyn
15 Mateusz Bielewicz #696 Copacabana Lublin / Lublin
16 Daniel Ostrowski #840 Akademia Walki / Warszawa
17 Piotr Małachwiejczyk #1687 K.O. Fight Club Łuków / Międzyrzec Podlaski

Adult, men, początkujący; -100 kg

# First name and last name Team
1 Adam Puchalski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Michał Sosiński #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Sebastian Rzeczkowski #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn
4 Nikodem Kowal #16 Zenith BJJ / Virtus Radom
5 Krzysztof Rzepski #575 Invictus BJJ / Zielona Gora
6 Krzysztof Korolczuk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
7 Kamil Puzio #1671 Złomiarz Team Elbląg / Drulity

Adult, men, początkujący; +100 kg

# First name and last name Team
1 Łukasz Krzymiński #2081 PL ACADEMY / Bydgoszcz
2 Jacek Kusman #277 23 Evolution / Wrocław
3 Aleksander Frąckowiak #595 Sihasapa Gold Team / Grodzisk Wlkp.
4 Daniel Bełdycki #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
5 Piotr Orłowski #2111 Rubikon / Olsztyn
6 Konrad Nowakowski #1538 Copacabana Warszawa Ursynów / Warszawa
7 Gerard Miłoszewski #9 Academia Gorila / Warszawa

Adult, men, średnio-zaawansowany; -60 kg

# First name and last name Team
1 Wiktor Dulemba #26 Grappling Kraków / Kraków
2 Dominik Stadnicki #828 Next Level Opole / Opole
3 Murad Yusubov #9 Academia Gorila / Warsawa

Adult, men, średnio-zaawansowany; -65 kg

# First name and last name Team
1 Rafał Tronci #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2 Maciej Szukiel #983 Next Level / Wrocław
3 Szymon Barański #9 Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
4 Louis Langwald #9 Academia Gorila / Warszawa
5 Jakub Wełna #3 Berserker`s Team / Flow Fighters Academy
6 Oliwier Sulenta #1862 Mike Baran TKO / UJJ NIEMCE

Adult, men, średnio-zaawansowany; -70 kg

# First name and last name Team
1 Sar-Ali Soiupov #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
2 Kacper Chocha #3 Berserker`s Team / Flow Fighters Academy
3 Kuba Kurowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
4 Ramil Ahmadov #5 Copacabana / Warszawa
5 Igor Druk #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
6 Vladyslav Filenko #15 WroxGym / Wrocław
7 Krzysztof Prus #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn
8 Tymoteusz Gwacki #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
9 Antoni Radomski #1253 Berserkers Team Olsztyn / Olsztyn
10 Maciej Drapała #609 Grappling Dynamit Rzeszów / Rzeszów
11 Zbigniew Matławski #241 Gracie Barra / Octopus lódź
12 Olaf Wasilewski #448 Copacabana Warszawa / Warszawa
13 Jerzy Gajewski #5 Copacabana / Warszawa, Mokotów
14 Dominik Cydzik #5 Copacabana / Warszawa

Adult, men, średnio-zaawansowany; -76 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Rosiński #995 Vale Tudo Białystok / Białystok
2 Krystian Nosek #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
3 Jorge Oliveira #277 23 Evolution / Wrocław
4 Piotr Gajda #3 Berserker`s Team / Suwałki
5 Jacek Polecki #3 Berserker`s Team / Aligatores Fight Club
6 Mateusz Dudek #905 Ultra / Braniewo
7 Krzysztof Szczepanik #905 Ultra / Braniewo
8 Michał Borowski #698 Elitarni mma Team / OBORNIKI ŚLĄSKIE
9 Jakub Bełzak #277 23 Evolution / Wrocław
10 Ernest Dziubiński #5 Copacabana / Lublin
11 Damian Kłósek #1016 One Team BJJ Bochnia / Bochnia
12 Dominik Tomasik #288 Flow House Academy / warszawa
13 Adam Czajkowski #5 Copacabana / Lublin
14 Grzegorz Nguyen-Viet #9 Academia Gorila / Warszawa
15 Dominik Maćkiewicz #5 Copacabana / Warszawa
16 Oskar Stec #40 Checkmat / Wołów
17 Jakub Gierałtowski #28 Złomiarz Team / Gdańsk
18 Paweł Błachut #903 MMA Academy Cracow / Kraków
19 Jakub Kurzeja #26 Grappling Kraków / Skała
20 Aleksander Drobot #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / BJJ Gryf Dębica
21 Adam Laskowski #5 Copacabana / warszawa
22 Khalil Abbasov #3 Berserker`s Team / Szczecin
23 Gabriel Badaoui #5 Copacabana / Lublin
24 Krzysztof Szcześniak #241 Gracie Barra / Octopus Łódź

Adult, men, średnio-zaawansowany; -83 kg

# First name and last name Team
1 Mateusz Raczkiewicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Dominik Dajwłowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Bartosz Powirski #1526 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
4 Maciek Pruszkowski #280 Control Naczaj Team / Wołomin
5 Dawid Mleczko #280 Control Naczaj Team / Wołomin
6 Patryk Gajda #3 Berserker`s Team / Suwałki
7 Dawid Tkaczyk #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
8 Igor Poreda #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
9 Ron Eshed #288 Flow House Academy / Warszawa
10 Grzegorz Dereń #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / 7BJJ Mielec
11 Dawid Błaś #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Bjj Gryf Dębica
12 Bartosz Teper #1690 Draculino Oswiecim / Oświęcim
13 Michał Jeleniewicz #1851 Copacabana Suwałki CTG Warszawa / Warszawa
14 David Matura #186 Sportovní klub Pretorian / Pardubice
15 Tomasz Piasecki #3 Berserker`s Team / Olsztyn
16 Kuba Sosiński #9 Academia Gorila / Warszawa
17 Błażej Turkiewicz #575 Invictus BJJ / Zielona góra
18 Mateusz Miziniak #277 23 Evolution / Wrocław
19 Szymon Parniewicz #16 Zenith BJJ / Nowy Tomyśl
20 Wojciech Firla #1455 Spartan Mikołów / Mikołów
21 Michał Staniszewski #3 Berserker`s Team / Olsztyn
22 Marek Prokopczyk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
23 Miłosz Wyszyński #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / BJJ Gryf Dębica
24 Oskar Maliński #10 Next Level BJJ / Wrocław
25 Mikołaj Tworus #9 Academia Gorila / Warszawa
26 Mariusz Just #5 Copacabana / Piotrków Trybunalski
27 Jakub Nowakowski #275 Piranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
28 Konrad Białowąs #5 Copacabana / Ursynów
29 Maciej Socha #2007 Copacabana / Warszawa
30 Piotr Kucharski #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
31 Damian Ostrowski #9 Academia Gorila / Warszawa

Adult, men, średnio-zaawansowany; -91 kg

# First name and last name Team
1 Dominik Paśnicki #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
2 Kacper Siembora #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Oliver Migaj #36 Frontline Academy Poland / Sulmierzyce
4 Bogusław Kwiatkowski #16 Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
5 Bartłomiej Błocki #1840 Nemesis Team / Warszawa
6 Patryk Rekman #3 Berserker`s Team / Szczecin
7 Adrian Buraczyk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
8 Kamil Didyk #1345 SQL Jiu-Jitsu / Świecie
9 Maciej Grobel #598 Sportowe Puławy / Puławy
10 Wojciech Matraś #9 Academia Gorila / Warszawa
11 Piotr Sparzak #1538 Copacabana Warszawa Ursynów / Warszawa Ursynów
12 Alan Dutkowski #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Sochaczew
13 Kacper Bieńkowski #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn
14 Paweł Momotko #1460 CTG Gościnna Warszawa / Warszawa
15 Arkadiusz Pietrzak #68 Invictus / Invictus BJJ Zielona Góra
16 Lukasz Obłuski #16 Zenith BJJ / Piranha Gdynia
17 Adam Mikucki #995 Vale Tudo Białystok / Białystok
18 Igor Cieślar #903 MMA Academy Cracow / Kraków

Adult, men, średnio-zaawansowany; -100 kg

# First name and last name Team
1 Norbert Batogowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
2 Michał Sędziak #16 Zenith BJJ / Piranha Gdynia
3 Patryk Jarosz #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
4 Mariusz Koślacz #9 Academia Gorila / Warszawa
5 Marcin Osełka #5 Copacabana / Warszawa
6 Piotr Opoka #26 Grappling Kraków / Kraków
7 Dawid Bulman #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
8 Dawid Durołek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / BJJ GRYF DEBICA
9 Karol Smędzik #227 Juggernaut Gold Team / Szczecin
10 Yauheni Pankratovich #267 Holy Family Gym / Minsk

Adult, men, średnio-zaawansowany; +100 kg

# First name and last name Team
1 Łukasz Rogo #9 Academia Gorila / Warszawa
2 Hubert Brach #1661 Arrachion Iława / Iława
3 Norbert Węgrzyn #3 Berserker`s Team / Szczecin
4 Igor Leonczuk #905 Ultra / Braniewo
5 Patryk Chodubski #3 Berserker`s Team / Olsztyn
6 Rafał Szambelan #9 Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
7 Dawid Durołek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / BJJ GRYF DEBICA
8 Daniel Bełdycki #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
9 Jakub Wójtowicz #696 Copacabana Lublin / Lublin

Adult, men, zaawansowany; -65 kg

# First name and last name Team
1 Sebastian Dąbrowski #5 Copacabana / XYZ Bydgoszcz
2 Jakub Cegiełko #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Wojciech Wastowski #28 Złomiarz Team / Gdańsk
4 Shamad Erzanukaev #5 Copacabana / Warszawa
5 Mariusz Żuławiński #903 MMA Academy Cracow / Kraków
6 Patryk Domagała #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / 7BJJ Mielec
7 Dzianis Trayan #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
8 Grzegorz Wabno #638 Gracie Barra Poland Team Draculino / Octopus Zielona Góra
9 Michal Liput #9 Academia Gorila / Warszawa
10 Nikita Afonchenko #5 Copacabana / Lublin

Adult, men, zaawansowany; -70 kg

# First name and last name Team
1 Kamil Hadała #384 Unity Jiu Jitsu / Bochnia
2 Danyil Mykhalovskyy #16 Zenith BJJ / Zenith BJJ Łódź
3 Kacper Garczyński #16 Zenith BJJ / Gniezno
4 Borys Perski #16 Zenith BJJ / Gdynia
5 Damian Tarasiewicz #3 Berserker`s Team / Warszawa
6 Sebastian Mrożek #40 Checkmat / Bellatores Bochnia Brzesko
7 Szymon Kazimierski #1460 CTG Gościnna Warszawa / Warszawa
8 Hubert Jóźwiak #738 Gladiator Siedlce / Siedlce

Adult, men, zaawansowany; -76 kg

# First name and last name Team
1 Mariusz Wiśniewski-Zawisza #9 Academia Gorila / Ostrów Mazowiecka
2 Michał Wyrzykowski #1526 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3 Kamil Czyżewski #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
4 Kamil Augusiak #16 Zenith BJJ / Swinoujście
5 Adrian Zwierzchowski #2247 United Gym - Zenith Łódź / Aleksandrów Łódzki- Łódź
6 David Cao #3 Berserker`s Team / Aligatores
7 Danny Bičík #186 Sportovní klub Pretorian / Pardubice
8 Filip Kocjan #1016 One Team BJJ Bochnia / .
9 Marcin Skarżycki #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała podlaska
10 Bartosz Frankowski #147 Kaiser Sport / Olsztyn
11 Adam Nowak #298 Rio Grappling Club / Krośnice
12 Krystian Kasperek #128 GLADIO / Świdnik
13 Jędrzej Koriat #3 Berserker`s Team / Aligatores Warszawa
14 Kacper Pszenniak #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / 7 BJJ Mielec
15 Damian Bielecki #128 GLADIO / Lublin
16 Bartosz Musioł #9 Academia Gorila / Rybnik

Adult, men, zaawansowany; -83 kg

# First name and last name Team
1 Marcin Jabłoński #1526 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2 Piotr Rudnicki #1526 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3 Filip Drozdowski #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / RZESZÓW
4 Marcel Kachel #16 Zenith BJJ / GDYNIA
5 Piotr Lubiński #5 Copacabana / Bydgoszcz
6 Patryk Buczkowski #1916 Academia Gorila Next Level / Wrocław
7 Štěpán Bříza #186 Sportovní klub Pretorian / Pardubice
8 Marcin Mzyk #959 bjj / Łódź
9 Damian Welenc #9 Academia Gorila / Warszawa
10 Przemysław Naus #2111 Rubikon / Olsztyn
11 Olexiy Babenko #9 Academia Gorila / Warszawa
12 Nikodem Niezabitowski #3 Berserker`s Team / Szczecin
13 Nick Prendergast #9 Academia Gorila / Warszawa
14 Patryk Lebsir #3 Berserker`s Team / Łódź
15 Mykola Petrenko #28 Złomiarz Team / Gdańsk
16 Aleksander Eiduks #555 AZS UW / Warszawa
17 Arkadiusz Kolus #939 Academia Gorila Skierniewice / Skierniewice

Adult, men, zaawansowany; -91 kg

# First name and last name Team
1 Rafał Kawulak #9 Academia Gorila / Warszawa
2 Marcin Ertmann #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Krzysztof Kobos #26 Grappling Kraków / Kraków
4 Przemysław Błoński #1701 Szop&jitsu Słupsk / Renato Tavares Polska
5 Bartosz Derenowski #40 Checkmat / Checkmat Głogów
6 Szymon Herrmann #74 ANKOS MMA / Poznań
7 Przemysław Błoński #1701 Szop&jitsu Słupsk / Słupsk
8 Kamil Dzikowski #5 Copacabana / Piotrków Trybunalski
9 Kamil Strózik #298 Rio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
10 Sebastian Juracz #690 KSW Cross Fight Gym / Warszawa
11 Kacper Kowalski #2111 Rubikon / Olsztyn
12 Szymon Sobków #2032 Karakan Team / Namysłów
13 Wiktor Jabłoński #1668 Gold CREW / Police

Adult, men, zaawansowany; -100 kg

# First name and last name Team
1 Artur Adamczak #910 Mata Leao Toruń / Toruń
2 Clement Chaumette #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Marcin Sejdak #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Sochaczew
4 Sebastian Dobosz #9 Academia Gorila / Rybnik
5 Mateusz Brodziak #40 Checkmat / Leszno
6 Arkadiusz Motybel #183 Urban Jiu Jitsu / Białystok
7 Sebastian Waśkiewicz #147 Kaiser Sport / Olsztyn
8 Marcin Kulikowski #26 Grappling Kraków / Kraków
9 Marcel Staniec #9 Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

Adult, men, zaawansowany; +100 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Szklarczyk #120 GLKS Nadarzyn / GLKS Nadarzyn
2 Kamil Gawryjołek #598 Sportowe Puławy / Puławy
3 Krystian Lewandowski #159 Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
4 Piotr Sadowski #1302 VIKING FIGHT CLUB / Białystok
5 Marek Dziewit #696 Copacabana Lublin / Lublin
6 Sławomir Szwed #3 Berserker`s Team / Olsztyn

Adult, men, PRO; -60 kg

# First name and last name Team
1 Jerzy Izdebski #28 Złomiarz Team / Gdańsk

Adult, men, PRO; -65 kg

# First name and last name Team
1 Oleh Yakovenko #5 Copacabana / Częstochowa
2 Paweł Kolk #9 Academia Gorila / Rybnik
3 Ernest Kolek #9 Academia Gorila / Koszalin
4 Igor Dziubałtowski #9 Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

Adult, men, PRO; -70 kg

# First name and last name Team
1 Łukasz Truskolawski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
2 Mateusz Machola #40 Checkmat / Poznań
3 Piotr Dudziński #1673 Natal Grind Team / Katowice
4 Danyil Mykhalovskyy #16 Zenith BJJ / Zenith BJJ Łódź
5 Martin Rapčan #186 Sportovní klub Pretorian / Pardubice
6 Mateusz Okurowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
7 Oliwier Przerwa #16 Zenith BJJ / Virtus Radom
8 Marcin Maćkowiak #8 Gold Team Polska / Poznań
9 Nadav Bar Gil #2260 Glam team / Israel

Adult, men, PRO; -76 kg

# First name and last name Team
1 Hubert Pietrasik #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Tomasz Męczkowski #28 Złomiarz Team / Gdańsk
3 Kacper Siemion #575 Invictus BJJ / Zielona Góra
4 Oskar Misiak #343 Copacabana-Kauża Team / Łódź
5 Kamil Janik #1022 Bulldog Fight Club / Tarnobrzeg
6 Bartłomiej Wdowiak #236 MMA SOLO TEAM NAMYSŁÓW / Namysłów
7 Robert Niedźwiecki #2007 Copacabana / Piotrków Trybunalski
8 Mateusz Maziarz #1450 Iron Dragon MMA Mielec / Mielec
9 Bartosz Musioł #9 Academia Gorila / Rybnik

Adult, men, PRO; -83 kg

# First name and last name Team
1 Aleksy Mazur #9 Academia Gorila / Rybnik
2 Mateusz Flaga #655 ZR Team UK / Kraków
3 Dawid Szpak #241 Gracie Barra / Sosnowiec
4 Artur Rutkowski #5 Copacabana / Częstochowa
5 Maciej Szubart #10 Next Level BJJ / Wrocław
6 Dominik Kaczmarek #277 23 Evolution / Wrocław
7 Adam Lewandowski #16 Zenith BJJ / Swinoujście
8 Aleksander Domagała #126 UNITED GYM / Łódź
9 Kamil Rosiak #275 Piranha Grappling Team Gdynia / Gdynia
10 Natan Sap #26 Grappling Kraków / Kraków
11 Jacek Stolarski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
12 Max Arnold #9 Academia Gorila / Warszawa
13 Maciej Gałązka #288 Flow House Academy / Warszawa
14 Marcin Sotomski #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
15 Andrea Carrano #74 ANKOS MMA / Poznan

Adult, men, PRO; -91 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Michalak #16 Zenith BJJ / Gdynia
2 Jakub Żeromiński #241 Gracie Barra / Octopus Łódź
3 Dominik Kurpiewski #9 Academia Gorila / WARSZAWA
4 Jakub Deska #288 Flow House Academy / Warszawa
5 Maciej Kruszewski #16 Zenith BJJ / Lubin
6 Bartosz Kowal #903 MMA Academy Cracow / B Team jiujitsu
7 Konrad Olszewski #16 Zenith BJJ / Gdynia
8 Kamil Oniszczuk #2268 Barki top team / Barki
9 Michal Novák #186 Sportovní klub Pretorian / Pardubice
10 Marcel Kwiecień #298 Rio Grappling Club / Dąbrowa górnicza
11 Mantas Daublys #587 A-Force Team / Vilnius
12 Tristan Chanal-Carneiro #1840 Nemesis Team / Warsaw

Adult, men, PRO; -100 kg

# First name and last name Team
1 Norbert Nentwich #40 Checkmat / Ostrów Wielkopolski
2 Adam Bugdalski #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
3 Mariusz Domasat #3 Berserker`s Team / Husaria Fight Team
4 Dawid Drobina #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Forca Brava Opole
5 Rafał Błażejewski #40 Checkmat / Leszno

Adult, men, PRO; +100 kg

# First name and last name Team
1 Arek Lewandowski #16 Zenith BJJ / Swinoujście
2 Kornel Zapadka #3 Berserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
3 Łukasz Janeczek #9 Academia Gorila / Rybnik
4 Rafał Sosnowski #3 Berserker`s Team / Warszawa

Adult, women, początkujące; -50 kg

# First name and last name Team
1 Dominika Madej #26 Grappling Kraków / Kraków
2 Daria Staniszewska #2032 Karakan Team / Wrocław

Adult, women, początkujące; -55 kg

# First name and last name Team
1 Hania Szpakowska #26 Grappling Kraków / Kraków
2 Lena Anisiewicz #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Paulina-Joanna Klimek #1366 Berserkers Team / Szczecin
4 Patrycja Polaszek #1668 Gold CREW / Lublin
5 Sandra Szędzioł #682 Zenith Wrocław / Wrocław
6 Zofia Rybicka #577 Mighty Bulls Gdynia / Gdynia
7 Małgorzata Makarewicz #1538 Copacabana Warszawa Ursynów / Warszawa

Adult, women, początkujące; -60 kg

# First name and last name Team
1 Marta Lenda #147 Kaiser Sport / Olsztyn
2 Martyna Gebler #682 Zenith Wrocław / Wrocław
3 Agata Wutkowska #5 Copacabana / Piotrków Trybunalski
4 Magdalena Chachulska #343 Copacabana-Kauża Team / Łódź

Adult, women, początkujące; -65 kg

# First name and last name Team
1 Alicja Piotrowska #2122 Ostróda Hardcore Jiu-Jitsu / OSTRÓDA
2 Oliwia Narkowicz #1526 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3 Laura Olszewska #1526 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
4 Karolina Dzik #2111 Rubikon / Olsztyn
5 Sylwia Poławska #288 Flow House Academy / Warszawa
6 Natalia Skotni-Falasa #1964 Berserker’s Team Wrocław / Wrocław
7 Justyna Karbowska #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów
8 Zofia Śliwińska #3 Berserker`s Team / Aligatores Fight Club
9 Aleksandra Juchnicka #448 Copacabana Warszawa / Warszawa
10 Lenka Čermáková #1010 SWAG / Brno
11 Zuzanna Sobecka #9 Academia Gorila / Warszawa
12 Aleksandra Majkowska #9 Academia Gorila / Warszawa
13 Agata Kowalska #946 Sukata Team POLAND / Mielec

Adult, women, początkujące; -70 kg

# First name and last name Team
1 Natalia Podczaszy #10 Next Level BJJ / Wrocław
2 Joanna Hernas #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
3 Zuzanna Radecka #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warsaw

Adult, women, początkujące; +75 kg

# First name and last name Team
1 Olga Pawlicka #16 Zenith BJJ / Gdynia
2 Maria Mazan #28 Złomiarz Team / Gdańsk
3 Iga Leszczyńska #28 Złomiarz Team / Gdańsk

Adult, women, średnio-zaawansowane; -50 kg

# First name and last name Team
1 Natalia Dudek #26 Grappling Kraków / Kraków
2 Magdalena Żuchowska #1303 Akademia sportów walki Wilanów i Aligatores fight Club / Warszawa

Adult, women, średnio-zaawansowane; -55 kg

# First name and last name Team
1 Zuzanna Kowalska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Sylwia Welc #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
3 Marta Bonarska #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
4 Marta Hnatowska #288 Flow House Academy / Warszawa
5 Natalia Gałkowska #1695 Universal Fight Team Rzeszów / Rzeszów
6 Wiktoria Gardian #1185 Academia Gorila Rybnik / Rybnik
7 Antonina Żurek #26 Grappling Kraków / Kraków

Adult, women, średnio-zaawansowane; -60 kg

# First name and last name Team
1 Anna Domaradzka #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Patrycja Wargocka #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Zuzanna Pająk #9 Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
4 Magdalena Orczyk #26 Grappling Kraków / Kraków
5 Marlena Maksymiuk #9 Academia Gorila / Warszawa
6 Weronika Cisło #343 Copacabana-Kauża Team / Łódź
7 Zuzanna Balon #903 MMA Academy Cracow / Kraków

Adult, women, średnio-zaawansowane; -65 kg

# First name and last name Team
1 Klaudia Jodłowska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Maja Salamon #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
3 Wiktoria Czyżewska #221 Brawler FC / Końskie
4 Dominika Steczkowska #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
5 Olga Trześniewska #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
6 Karolina Partyka #5 Copacabana / Lublin
7 Kamila Pasiut Wybrańczyk #1398 Academia gorila warszawa / Warszawa

Adult, women, średnio-zaawansowane; -70 kg

# First name and last name Team
1 Nika Stachwiuk #1708 Unity Team - Copacabana / Warszawa
2 Zuzanna Misiak #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Sylwia Szaranik #128 GLADIO / Świdnik

Adult, women, średnio-zaawansowane; +70 kg

# First name and last name Team
1 Magda Dawidiuk #9 Academia Gorila / Biała Podlaska
2 Patrycja Gielniewska #3 Berserker`s Team / Warszawa
3 Zofia Zdziebło #1185 Academia Gorila Rybnik / Rybnik

Adult, women, PRO; -50 kg

# First name and last name Team
1 Agnieszka Wypychowska #288 Flow House Academy / Warszawa

Adult, women, PRO; -55 kg

# First name and last name Team
1 Anna Stolarek #288 Flow House Academy / Warszawa
2 Teresa Przetacka #9 Academia Gorila / Warszawa

Adult, women, PRO; -65 kg

# First name and last name Team
1 Joanna Zabulewicz #28 Złomiarz Team / Gdańsk
2 Irina Pauchun #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Jemima Ejindu-Nsi-Ejindu #186 Sportovní klub Pretorian / Pardubice
4 Magdalena Rak #26 Grappling Kraków / Kraków
5 Martyna Kapuścińska #26 Grappling Kraków / MMA Academy
6 Maria Klata #219 DOJO / Helsinki

Adult, women, PRO; -70 kg

# First name and last name Team
1 Magdalena Przygoda #9 Academia Gorila / Rybnik
2 Linda Stachová #1010 SWAG / Brno
3 Anna Tarsińska #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
4 Aleksandra Kędziora #16 Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
5 Julia Mikołajczak #40 Checkmat / Ostrów Wielkopolski

Adult, women, PRO; +70 kg

# First name and last name Team
1 Slávka Holubjaková #139 SAI CLUB Martin Slovakia / Martin
2 Zuzanna Kuniszyk #5 Copacabana / Bydgoszcz

Master 1, men, początkujący; -76.9 kg

# First name and last name Team
1 Jacek Okniński #1687 K.O. Fight Club Łuków / Łuków
2 Marcin Sierociński #840 Akademia Walki / Warszawa
3 Dawid Ciechan #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa

Master 1, men, początkujący; -87.9 kg

# First name and last name Team
1 Paweł Łapiński #28 Złomiarz Team / Gdańsk
2 Marcin Kasprowicz #1253 Berserkers Team Olsztyn / Ostróda
3 Aleksander Agadir #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Sochaczew
4 Łukasz Wysocki #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5 Michał Krzyśpiak #213 Hunter MMA / Warszawa

Master 1, men, początkujący; +98,9 kg

# First name and last name Team
1 Jacek Kusman #277 23 Evolution / Wrocław
2 Krzysztof Korolczuk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

Master 1, men, średnio-zaawansowany; -76.9 kg

# First name and last name Team
1 Marcin Żywiołek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Ondřej Sečka #186 Sportovní klub Pretorian / Pardubice
3 Kamil Lahti #5 Copacabana / Warszawa
4 Michał Kostecki #2007 Copacabana / Lublin
5 Łukasz Stępień #3 Berserker`s Team / Aligatores Six Mates

Master 1, men, średnio-zaawansowany; -87.9 kg

# First name and last name Team
1 Bartosz Derenowski #40 Checkmat / Checkmat Głogów
2 Łukasz Osiak #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Krystian Pawłowicz #3 Berserker`s Team / Flow Fighters Academy
4 Wojciech Firla #1455 Spartan Mikołów / Mikołów
5 Jakub Jasłowski #26 Grappling Kraków / Kraków
6 Tomasz Jakubowski #26 Grappling Kraków / Kraków
7 Adam Roman #1366 Berserkers Team / Warszawa
8 Wojciech Puchta #277 23 Evolution / Wrocław
9 Roman Tarczewski #1695 Universal Fight Team Rzeszów / Rzeszów
10 Lukasz Obłuski #16 Zenith BJJ / Piranha Gdynia

Master 1, men, średnio-zaawansowany; -98,9 kg

# First name and last name Team
1 Dzmitry Haurylau #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Marek Wadas #3 Berserker`s Team / Flow Fighters Academy
3 Jakub Duszewski #16 Zenith BJJ / Piranha Gdynia
4 Marcin Osełka #5 Copacabana / Warszawa
5 Piotr Roś #1253 Berserkers Team Olsztyn / Olsztyn
6 Arkadiusz Załuski #16 Zenith BJJ / Piranha Grappling Team
7 Dawid Majchrzak #277 23 Evolution / Wrocław

Master 1, men, zaawansowany; -76.9 kg

# First name and last name Team
1 Michał Wiśniewski #1253 Berserkers Team Olsztyn / OSTRÓDA
2 Jan Paniak #26 Grappling Kraków / kraków
3 Mateusz Maziarz #1450 Iron Dragon MMA Mielec / Mielec

Master 1, men, zaawansowany; -87.9 kg

# First name and last name Team
1 Arkadiusz Ścięgosz #9 Academia Gorila / Skierniewice
2 Bartosz Derenowski #40 Checkmat / Checkmat Głogów
3 Adam Dębkowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
4 Przemysław Naus #2111 Rubikon / Olsztyn
5 Arkadiusz Kędziora #16 Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
6 Wiktor Jabłoński #1668 Gold CREW / Police

Master 1, men, zaawansowany; -98.9 kg

# First name and last name Team
1 Adrian Heiducki #9 Academia Gorila / Warszawa
2 Kamil Strózik #298 Rio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza

Master 1, men, PRO; -76.9 kg

# First name and last name Team
1 Michał Korytowski #3 Berserker`s Team / Aligatores Fight Club Warszawa
2 Ariel Piechocki #154 Grappler Grudziądz / Zenith BJJ
3 Damian Zorczykowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
4 Jakub Piesiewicz #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Łukasz Bieniek #678 Gym Lublin / Lublin
6 Robert Niedźwiecki #5 Copacabana / Piotrków Trybunalski
7 Borys Buza #3 Berserker`s Team / Aligatores Fight Club
8 Mateusz Maziarz #1450 Iron Dragon MMA Mielec / Mielec

Master 1, men, PRO; -87.9 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Michalak #16 Zenith BJJ / Gdynia
2 Marcin Blezień #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / BJJ Gryf Dębica
3 Maciej Szubart #10 Next Level BJJ / Wrocław
4 Marcin Ochonski #3 Berserker`s Team / Jelenia Góra
5 Jacek Stolarski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
6 Marcin Pluta #26 Grappling Kraków / KRAKÓW

Master 1, men, PRO; +98.9 kg

# First name and last name Team
1 Kornel Zapadka #3 Berserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
2 Rafał Sosnowski #3 Berserker`s Team / Warszawa

Master 2, men, początkujący; -98,9 kg

# First name and last name Team
1 Michał Zieliński #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn

Master 2, men, początkujący; +98,9 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Orłowski #2111 Rubikon / Olsztyn

Master 2, men, średnio-zaawansowany; -76.9 kg

# First name and last name Team
1 Damian Włodek #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Marek Majkut #213 Hunter MMA / Akademia Walki Warszawa
3 Szymon Mach #16 Zenith BJJ / Gameness Team Poznań
4 Marek Sobolak #277 23 Evolution / Wrocław
5 Jacek Tokarski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

Master 2, men, średnio-zaawansowany; -87.9 kg

# First name and last name Team
1 Mateusz Będkowski #277 23 Evolution / Wrocław
2 Paweł Wawrzyniec #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
3 Michał Starbała #218 Niezrzeszony / Warszawa
4 Norbert Warszawski #1468 Octopus Zielona Góra / Zielona Góra

Master 2, men, średnio-zaawansowany; -98,9 kg

# First name and last name Team
1 Łukasz Borowski #698 Elitarni mma Team / OBORNIKI ŚLĄSKIE
2 Patryk Jarosz #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa

Master 2, men, zaawansowany; -76.9 kg

# First name and last name Team
1 Maciej Skórski #298 Rio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
2 Anton Dulevich #1651 Aligatores Fight Club / Six Mates Piaseczno
3 Rafal Kaczmarek #1031 Legion Glogow / Głogów
4 Jerzy Szymański #26 Grappling Kraków / Kraków
5 Arkadiusz Milowicki #3 Berserker`s Team / Suwałki

Master 2, men, zaawansowany; -87.9 kg

# First name and last name Team
1 Arkadiusz Ścięgosz #9 Academia Gorila / Skierniewice
2 Artur Lisowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

Master 2, men, zaawansowany; -98.9 kg

# First name and last name Team
1 Mariusz Wilczyński #910 Mata Leao Toruń / Toruń
2 Wojciech Klamut #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Sebastian Kurowski #3 Berserker`s Team / Aligatores Six Mates
4 Artur Hanusewicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
5 Przemysław Dąbrowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
6 Sebastian Dobosz #9 Academia Gorila / Rybnik
7 Radosław Kasprzak #2088 Checkmat Ostrów Wielkopolski / Ostrów Wielkopolski
8 Grzegorz Sypniewski #1661 Arrachion Iława / Iława

Master 2, men, PRO; -76.9 kg

# First name and last name Team
1 Łukasz Dąbkowski #241 Gracie Barra / Octopus Zielona Góra
2 Łukasz Kołodziej #1690 Draculino Oswiecim / Oświęcim
3 Marek Pawlik #9 Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

Master 2, men, PRO; -87.9 kg

# First name and last name Team
1 Dawid Szpak #241 Gracie Barra / Sosnowiec
2 Krzysztof Łukaszewicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
3 Rafał Cimoszuk #621 Dragons Den / Białystok

Master 2, men, PRO; -98.9 kg

# First name and last name Team
1 Mariusz Domasat #3 Berserker`s Team / Husaria Fight Team

Master 2, men, PRO; +98.9 kg

# First name and last name Team
1 Marcin Frankiewicz #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Paweł Pilarz #241 Gracie Barra / Poznań

Junior, men, 13-14 lat; -50 kg

# First name and last name Team
1 Borys Leszczyński #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Jan Wajda #26 Grappling Kraków / Kraków
3 Aleksander Naus #2111 Rubikon / Olsztyn
4 Jan Bilko #2111 Rubikon / Olsztyn

Junior, men, 13-14 lat; -55 kg

# First name and last name Team
1 Natan Kozielski #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Kacper Opoka #1943 Falanga / Lublin

Junior, men, 13-14 lat; -60 kg

# First name and last name Team
1 Jarosław Bodecki #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Kacper Burzyński #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Feliks Połchowski #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
4 Ivan Demydov #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ForcaBrava
5 Alexei Andres Pompa #2212 Art in Motion Jiu-jitsu / Miami
6 Gabriel Mucha #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn

Junior, men, 13-14 lat; -65 kg

# First name and last name Team
1 Maciej Michalczyk #3 Berserker`s Team / Flow Fighters Academy
2 Tadeusz Rybicki #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
3 Fabian Garbaciok #493 Spartan Chorzów / Chorzow
4 Daniel Krupiński #9 Academia Gorila / Ostrów Mazowiecka
5 Mikołaj Zieliński #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn

Junior, men, 13-14 lat; +65 kg

# First name and last name Team
1 Antoni Buliński #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Gustaw Gnaś #3 Berserker`s Team / Warszawa
3 Dawid Szambelan #9 Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki
4 Piotr Wójcik #894 Bellatores Jiu-jitsu-Checkmat / Bochnia
5 Adam Krawczak #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Sochaczew

Junior, men, 15-17 lat; -50 kg

# First name and last name Team
1 Maksymilian Wysocki #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Maciej Bajerowski #9 Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

Junior, men, 15-17 lat; -55 kg

# First name and last name Team
1 Mateusz Jakubczyk #844 Academia Gorilla / Rybnik
2 Bartosz Paludkiewicz #1882 Spartan Chorzów / Chorzów

Junior, men, 15-17 lat; -60 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Fafiński #1253 Berserkers Team Olsztyn / OSTRÓDA
2 Mikołaj Walczak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Wiktor Dulemba #26 Grappling Kraków / Kraków
4 Jakub Wolski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5 Jan Kołodziej #1690 Draculino Oswiecim / Oświęcim
6 Bartek Paludkiewicz #493 Spartan Chorzów / Chorzów
7 Dorian Aleksandrowicz #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
8 Maciej Szczepański #2111 Rubikon / Olsztyn
9 Oliwier Jendrzejewski #28 Złomiarz Team / Gdańsk
10 Sudzhei Seemesh #502 Fight Fusion Regensburg / Regensburg
11 Marcin Skolud #1882 Spartan Chorzów / Chorzów

Junior, men, 15-17 lat; -65 kg

# First name and last name Team
1 Maciej Wolski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Jan Kołodziej #1690 Draculino Oswiecim / Oświęcim
3 Krzysztof Osik #698 Elitarni mma Team / OBORNIKI ŚLĄSKIE
4 Adrian Prokazja #493 Spartan Chorzów / Chorzów
5 Bryan Bednarowski #1031 Legion Glogow / Głogów
6 Louis Langwald #9 Academia Gorila / Warszawa
7 Borys Piątek #1031 Legion Glogow / Głogów
8 Arsen Tarasiuk #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn
9 Oliwier Sulenta #1862 Mike Baran TKO / UJJ NIEMCE
10 Adam Sobczyk #3 Berserker`s Team / Cyklon Zielona Góra
11 Piotr Maciołek-Krzymuski #1695 Universal Fight Team Rzeszów / Rzeszów
12 Aleksander Buciarski #1070 Flow Fighters Academy / Warszawa
13 Jakub Paryż #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

Junior, men, 15-17 lat; -70 kg

# First name and last name Team
1 Aleks Gniewkowski #1253 Berserkers Team Olsztyn / OSTRÓDA
2 Bartosz Sadowski #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Jan-Jakub Klim #330 Rosomak / Białystok
4 Bartosz Klim #330 Rosomak / Białystok
5 Tymoteusz Gwacki #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
6 Ewchenij Kharchenko #120 GLKS Nadarzyn / Nadarzyn
7 Oliwier Przerwa #16 Zenith BJJ / Virtus Radom
8 Dawid Paluch #493 Spartan Chorzów / Chorzów
9 Przemysław Sołdek #2105 Octopus Lublin / Lublin
10 Bartosz Krawczak #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Sochaczew
11 Kacper Siedlanowski #1687 K.O. Fight Club Łuków / Międzyrzec Podlaski
12 Alan Roszkowski #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok

Junior, men, 15-17 lat; -75 kg

# First name and last name Team
1 Andrzej Frankiewicz #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Maciek Sypniewski #1253 Berserkers Team Olsztyn / OSTRÓDA
3 Oliwier Kacperak #5 Copacabana / Częstochowa
4 Igor Grzeszczak #16 Zenith BJJ / Gniezno
5 Jan Bartosiak #3 Berserker`s Team / Aligatores Fight Club
6 Jakub Gierałtowski #28 Złomiarz Team / Gdańsk
7 Patryk Skipirzepa #493 Spartan Chorzów / Chorzów
8 Patryk Danilczyk #1817 Select MMA BJJ Augustów / Ricardo Cavalcanti Poland
9 Radosław Błażejewski #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Sochaczew
10 Łukasz Marecki #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska

Junior, men, 15-17 lat; -80 kg

# First name and last name Team
1 Mateusz Raczkiewicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Kajetan Płuszewski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Michailo Chausov #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warsaw
4 Filip Chyliński #563 Gladio / Świdnik
5 Bartosz Molewski #147 Kaiser Sport / Olsztyn
6 Mateusz Borucki #277 23 Evolution / Wrocław
7 Borys Bawerczyk #74 ANKOS MMA / Poznań
8 Karol Pietranik #448 Copacabana Warszawa / Czachówek
9 Szymon Tworek #9 Academia Gorila / Warszawa

Junior, men, 15-17 lat; +80 kg

# First name and last name Team
1 Olivier Stankiewicz #1253 Berserkers Team Olsztyn / OSTRÓDA
2 Mateusz Kawecki #5 Copacabana / Częstochowa
3 Kamil Dzikowski #5 Copacabana / Piotrków Trybunalski
4 Oliver Migaj #36 Frontline Academy Poland / Sulmierzyce
5 Filip Urbanowicz #8 Gold Team Polska / Koszalin Ronin Gold
6 Patryk Rekman #3 Berserker`s Team / Szczecin
7 Nikodem Kowal #16 Zenith BJJ / Virtus Radom
8 Przemysław Szczęsny #536 Pięściarz Warszawa / Warszawa
9 Sebastian Sobczak #1687 K.O. Fight Club Łuków / łuków
10 Dominik Pulcer #1659 Bastion Tychy / Tychy
11 Krystian Szczepański #1471 LKSW Tajfun Legionowo / Legionowo
12 Szymon Władziński #147 Kaiser Sport / Olsztyn

Junior, women, 13-14 lat; -45 kg

# First name and last name Team
1 Darya Varkhola #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Eliza Kozdrańska #1363 Copacabana Team / Warszawa

Junior, women, 13-14 lat; +55 kg

# First name and last name Team
1 Kinga Stępień #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Wiktoria Wrona #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Helena Schiller #3 Berserker`s Team / Flow Fighters Academy
4 Julia Faltyn #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów

Junior, women, 15-17 lat; -50 kg

# First name and last name Team
1 Natalia Dudek #26 Grappling Kraków / Kraków

Junior, women, 15-17 lat; -55 kg

# First name and last name Team
1 Sylwia Welc #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Hania Szpakowska #26 Grappling Kraków / Kraków

Junior, women, 15-17 lat; -60 kg

# First name and last name Team
1 Zuzanna Kowalska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Lidka Szyszkowska #154 Grappler Grudziądz / Zenith BJJ
3 Weronika Trzcińska #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok

Junior, women, 15-17 lat; +60 kg

# First name and last name Team
1 Vanessa Domagała #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Maja Salamon #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
3 Małgorzata Salamon #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
4 Karolina Korgul #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
5 Marlena Kluzek #9 Academia Gorila / Tomaszów Mazowiecki

Adult, open, men; open

# First name and last name Team
1 Hubert Pietrasik #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Aleksander Domagała #126 UNITED GYM / Łódź
3 Kamil Dzikowski #5 Copacabana / Piotrków Trybunalski
4 Kacper Siemion #575 Invictus BJJ / Zielona Góra
5 Sebastian Dobosz #9 Academia Gorila / Rybnik
6 Łukasz Janeczek #9 Academia Gorila / Rybnik
7 Rafał Błażejewski #40 Checkmat / Leszno
8 Krystian Lewandowski #159 Pretorian Gorzów / Gorzów Wielkopolski
9 Natan Sap #26 Grappling Kraków / Kraków
10 Marcel Kwiecień #298 Rio Grappling Club / Dąbrowa górnicza
11 Marcin Kulikowski #26 Grappling Kraków / Kraków
12 Przemysław Naus #2111 Rubikon / Olsztyn
13 Jakub Kurzeja #26 Grappling Kraków / Skała
14 Maciej Gałązka #288 Flow House Academy / ZenithBJJ
15 Oliwier Sulenta #1862 Mike Baran TKO / UJJ NIEMCE
16 Krzysztof Korolczuk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

Masters, open, men; open

# First name and last name Team
1 Michał Korytowski #3 Berserker`s Team / Aligatores Fight Club Warszawa
2 Kornel Zapadka #3 Berserker`s Team / Berserkers Team Szczecin
3 Sebastian Dobosz #9 Academia Gorila / Rybnik
4 Patryk Jarosz #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa
5 Kamil Strózik #298 Rio Grappling Club / Dąbrowa Górnicza
6 Wojciech Firla #1455 Spartan Mikołów / Mikołów
7 Krzysztof Korolczuk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

Adult, open, women.; open

# First name and last name Team
1 Joanna Zabulewicz #28 Złomiarz Team / Gdańsk
2 Slávka Holubjaková #139 SAI CLUB Martin Slovakia / Martin
3 Linda Stachová #1010 SWAG / Brno
4 Zuzanna Kuniszyk #5 Copacabana / Bydgoszcz
5 Irina Pauchun #9 Academia Gorila / Warszawa
6 Aleksandra Kędziora #16 Zenith BJJ / Piranha Grappling Team Gdynia
7 Magdalena Rak #26 Grappling Kraków / Kraków
8 Martyna Kapuścińska #26 Grappling Kraków / MMA Academy
9 Julia Mikołajczak #40 Checkmat / Ostrów Wielkopolski
10 Maria Klata #219 DOJO / Helsinki