I Ogólnopolska Liga FIGHTTIME !

Starting lists

Grappling Gi; Dzieci 4-5 lat (2018-2019); Chłopcy; - 22 kg

# First name and last name Team
1 Adam Nowosławski #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Alan Pawlak #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Dzieci 6-7 lat (lat 2016-2017); Chłopcy; - 23 kg

# First name and last name Team
1 Filip Tkaczyk #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Tymon Stępień #2153 Klub Japońskich Sztuk Walki RONIN Kindai Ryu / Ostrów

Grappling Gi; Dzieci 6-7 lat (lat 2016-2017); Chłopcy; - 26 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Brykała #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Oskar Szeląg #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Dzieci 6-7 lat (lat 2016-2017); Chłopcy; + 32 kg

# First name and last name Team
1 Aleksander Kiliam #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Michał Kosar #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Dzieci 8-9 lat (2014-2015); Dziewczęta; - 40 kg

# First name and last name Team
1 Wiktoria Kmiecik #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Magdalena Włodek #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Dzieci 8-9 lat (2014-2015); Chłopcy; - 29 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Fiedorowicz #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Kacper Dźwigał #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Dzieci 8-9 lat (2014-2015); Chłopcy; - 32 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Baran #649 Banzai Kraków / kraków
2 Franciszek Lubiński #649 Banzai Kraków / kraków
3 Filip Nadgrodkiewicz #649 Banzai Kraków / kraków
4 Mikołaj Guzowski #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
5 Szymon Ruszaj #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka
6 Sebastian Jabrocky #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ
7 Oskar Stępień #2153 Klub Japońskich Sztuk Walki RONIN Kindai Ryu / Ostrów

Grappling Gi; Dzieci 8-9 lat (2014-2015); Chłopcy; - 36 kg

# First name and last name Team
1 Klemens Łagodka #649 Banzai Kraków / kraków
2 Leon Świder #649 Banzai Kraków / kraków
3 Franciszek Krzak #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
4 Wiktor Wawrzeniec #2153 Klub Japońskich Sztuk Walki RONIN Kindai Ryu / Proszowice

Grappling Gi; Dzieci 10-11 lat (2012-2013); Dziewczęta; - 40 kg

# First name and last name Team
1 Julia Kaliszka #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Milena Salisz #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
3 Martyna Rejdak #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka

Grappling Gi; Dzieci 10-11 lat (2012-2013); Dziewczęta; + 48 kg

# First name and last name Team
1 Maria Mikosza #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka
2 Natalia Jabrocka #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ

Grappling Gi; Dzieci 10-11 lat (2012-2013); Chłopcy; - 34 kg

# First name and last name Team
1 Bartek Nadgrodkiewicz #649 Banzai Kraków / kraków
2 Stanisław Zarębski #649 Banzai Kraków / kraków
3 Kacper Baran #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Dzieci 10-11 lat (2012-2013); Chłopcy; - 38 kg

# First name and last name Team
1 Tomasz Krzysztofiak #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Bartosz Śliż #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
3 Michał Grabowski #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
4 Jan Kunicki #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka
5 Noe Svikrúha #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ

Grappling Gi; Dzieci 10-11 lat (2012-2013); Chłopcy; - 42 kg

# First name and last name Team
1 Michał Bulski #649 Banzai Kraków / kraków
2 Jakub Szyszkowski #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
3 Franciszek Jagła #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
4 Marcel Rudnik #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka

Grappling Gi; Dzieci 10-11 lat (2012-2013); Chłopcy; - 50 kg

# First name and last name Team
1 Oliwier Mrowiński #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Eryk Szczygieł #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Dzieci 10-11 lat (2012-2013); Chłopcy; + 50 kg

# First name and last name Team
1 Wiktor Kuś #649 Banzai Kraków / kraków
2 Michał Paluch #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
3 Piotr Kowalczyk #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ

Grappling Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Dziewczęta; - 40 kg

# First name and last name Team
1 Pola Szcześniak #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Olivia Gawlik-Kalondji #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka
3 Liliana Sudoł #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka

Grappling Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Dziewczęta; - 44 kg

# First name and last name Team
1 Zuzanna Sikora #649 Banzai Kraków / kraków
2 Zuzanna Brykała #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
3 Alicja Rogala #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
4 Barbara Jędrzejewska #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka
5 Natalia Jamróz #2153 Klub Japońskich Sztuk Walki RONIN Kindai Ryu / Kadzice

Grappling Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Dziewczęta; - 52 kg

# First name and last name Team
1 Emilia Błyszczek #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka
2 Maria Deszczka #2153 Klub Japońskich Sztuk Walki RONIN Kindai Ryu / Pałecznica

Grappling Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Dziewczęta; + 57 kg

# First name and last name Team
1 Macy Ivanich #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Barbara Kocel #2153 Klub Japońskich Sztuk Walki RONIN Kindai Ryu / Ostrów

Grappling Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Chłopcy; - 38 kg

# First name and last name Team
1 Wojciech Kochaniewicz #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Adam Grabowski #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Chłopcy; - 42 kg

# First name and last name Team
1 Igor Bartel #649 Banzai Kraków / kraków
2 Adam Karpisz #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
3 Alan Sieradzki #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ

Grappling Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Chłopcy; - 50 kg

# First name and last name Team
1 Tymon Ruscak #649 Banzai Kraków / kraków
2 Dawid Pietrzyk #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
3 Jakub Góras #2153 Klub Japońskich Sztuk Walki RONIN Kindai Ryu / Węchadłów

Grappling Gi; Kadet 14-15 lat (2008-2009); Dziewczęta; - 48 kg

# First name and last name Team
1 Magdalena Pietras #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka
2 Wiktoria Dora #2153 Klub Japońskich Sztuk Walki RONIN Kindai Ryu / Topola

Grappling Gi; Kadet 14-15 lat (2008-2009); Dziewczęta; - 53 kg

# First name and last name Team
1 Emilia Rzechonek #649 Banzai Kraków / kraków
2 Julia Lewoniec #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ

Grappling Gi; Kadet 14-15 lat (2008-2009); Dziewczęta; - 63 kg

# First name and last name Team
1 Nadia Małek #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Zuzanna Stęc #1854 Autonomiczne Zrzeszenie Combat Aikido / Jarosław

Grappling Gi; Kadet 14-15 lat (2008-2009); Dziewczęta; + 63 kg

# First name and last name Team
1 Maja Frankiewicz #1854 Autonomiczne Zrzeszenie Combat Aikido / Jarosław
2 Katarzyna Furczoń #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ

Grappling Gi; Kadet 14-15 lat (2008-2009); Chłopcy; + 68 kg

# First name and last name Team
1 Dominik Podsiadło #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Michał Mikuła #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka

Grappling Gi; Junior 16-17 lat (2006-2007); Dziewczęta; - 53 kg

# First name and last name Team
1 Weronika Pańczyk #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ
2 Oliwia Dora #2153 Klub Japońskich Sztuk Walki RONIN Kindai Ryu / Topola

Grappling Gi; Junior 16-17 lat (2006-2007); Chłopcy; - 60 kg

# First name and last name Team
1 Gabriel Pawlikowski #1854 Autonomiczne Zrzeszenie Combat Aikido / Jarosław
2 Mariusz Skaliński #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ

Grappling Gi; Junior 16-17 lat (2006-2007); Chłopcy; - 66 kg

# First name and last name Team
1 Alan Mucharski #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Konrad Bober #1854 Autonomiczne Zrzeszenie Combat Aikido / Jarosław
3 Wiktor Duczymiński #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka
4 Dawid Jonas #1860 Wielicka Szkoła Sztuk Walki JIu JItsu / Wieliczka

Grappling Gi; Junior 16-17 lat (2006-2007); Chłopcy; - 72 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Jamborski #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Patryk Morkowski #1854 Autonomiczne Zrzeszenie Combat Aikido / Jarosław

Grappling Gi; Junior 16-17 lat (2006-2007); Chłopcy; + 72 kg

# First name and last name Team
1 Oskar Zych #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Grzegorz Zielonka #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Senior 18+ (2005 i starsi); Kobiety; - 60 kg

# First name and last name Team
1 Aleksandra Kaliszka #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Julia Wojcieszko #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
3 Magdalena Nowak #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling Gi; Senior 18+ (2005 i starsi); Mężczyźni; - 67 kg

# First name and last name Team
1 Bartłomiej Chwajoł #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Benjamin Svikrúha #1861 EdArt Jiu Jitsu / Nowy Targ
3 Dominik Danicki #2132 Raiken Dojo / Kraków

Grappling No Gi; Dzieci 8-9 lat (2014-2015); Chłopcy; - 36 kg

# First name and last name Team
1 Leon Świder #649 Banzai Kraków / kraków
2 Franciszek Krzak #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling No Gi; Dzieci 10-11 lat (2012-2013); Chłopcy; - 38 kg

# First name and last name Team
1 Stanisław Zarębski #649 Banzai Kraków / kraków
2 Bartosz Śliż #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
3 Tomasz Krzysztofiak #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling No Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Dziewczęta; - 48 kg

# First name and last name Team
1 Zuzanna Sikora #649 Banzai Kraków / kraków
2 Zuzanna Brykała #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling No Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Chłopcy; - 42 kg

# First name and last name Team
1 Igor Bartel #649 Banzai Kraków / kraków
2 Franciszek Jagła #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling No Gi; Kadet 12-13 (2010-2011); Chłopcy; - 50 kg

# First name and last name Team
1 Tymon Ruscak #649 Banzai Kraków / kraków
2 Dawid Pietrzyk #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling No Gi; Kadet 14-15 lat (2008-2009); Dziewczęta; - 58 kg

# First name and last name Team
1 Julia Wojcieszko #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Nadia Małek #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice

Grappling No Gi; Junior 16-17 lat (2006-2007); Chłopcy; - 72 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Jamborski #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Patryk Morkowski #1854 Autonomiczne Zrzeszenie Combat Aikido / Jarosław

Grappling No Gi; Senior 18+ (2005 i starsi); Mężczyźni; - 67 kg

# First name and last name Team
1 Bartłomiej Chwajoł #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Dominik Danicki #2132 Raiken Dojo / Kraków

Fighting Rules:; Kadet 14-15 lat (2008-2009); Dziewczęta; - 60 kg

# First name and last name Team
1 Nadia Małek #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice
2 Julia Wojcieszko #1322 Challenge Ju Jitsu Sport / Niepołomice