VI Turniej w Bjj Gi i No Gi Charakterne Dzieciaki

Starting lists

gi; kids; U-6; boys; -18 kg

# First name and last name Team
1 Cezary Sztaba #367 Fightsports / Dębica
2 Jakub Straciło #367 Fightsports / Dębica

gi; kids; U-6; boys; -22 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Acar #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Stanisław Banczarowski #1943 Falanga / Lublin
3 Michał Leś #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-8; boys; -20 kg

# First name and last name Team
1 Julian Wodzisz #367 Fightsports / Dębica

gi; kids; U-8; boys; -23 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Paśnik #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Mark Khramtsov #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Miłosz Pac #367 Fightsports / Stalowa Wola
4 Błażej Pietrucha #1943 Falanga / Lublin
5 Julian Krzysztoforski #146 Team Sukata Poland / Mielec
6 Maksymilian Nalepa #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-8; boys; -26 kg

# First name and last name Team
1 Tomasz Kolibabka #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Leon Ogonowski #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Leon Młynarczyk #1943 Falanga / Lublin
4 Aleksander Krawiec #146 Team Sukata Poland / Mielec
5 Adam Surman #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów
6 Tymon Pociecha #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów
7 Tymoteusz Kurjański #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów
8 Bruno Wójcik #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-8; boys; -29 kg

# First name and last name Team
1 Bartosz Kurembski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Filip Cichosz #1943 Falanga / Lublin
3 Juliusz Rączka #146 Team Sukata Poland / Mielec
4 Aleksander Walas #146 Team Sukata Poland / Mielec
5 Franciszek Leś #146 Team Sukata Poland / Mielec
6 Patryk Głowacki #146 Team Sukata Poland / Mielec
7 Jan Skorupski #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-8; boys; -33 kg

# First name and last name Team
1 Milan Mączka #1943 Falanga / Lublin
2 Miłosz Wilk #1943 Falanga / Lublin
3 Alan Borzęcki #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-8; boys; +33 kg

# First name and last name Team
1 Adam Korzyński #146 Team Sukata Poland / Mielec
2 Maciej Miąso #1450 Iron Dragon MMA Mielec / Mielec

gi; kids; U-8; girls; -26 kg

# First name and last name Team
1 Liliana Włodek #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Tatiana Byczyńska #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
3 Aleksandra Mazur #707 Klub Sportowy Ju-Jitsu Karate / Rzeszów
4 Emilia Mazurek #367 Fightsports / Stalowa Wola
5 Rita Karpińska #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-10; boys; -27 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Olech #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Bartek Pietrucha #1943 Falanga / Lublin
3 Adrian Jurek #1943 Falanga / Lublin
4 Leon Karpiński #1943 Falanga / Lublin
5 Wojtek Kusyk #1943 Falanga / Lublin
6 Franciszek Kowalski #146 Team Sukata Poland / Mielec
7 Daniel Jarosiński #146 Team Sukata Poland / Mielec
8 Ernest Wójcik #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów
9 Adam Stupnicki #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-10; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Franciszek Wodzisz #367 Fightsports / Dębica
2 Michał Straciło #367 Fightsports / Dębica
3 Mikołaj Adynowski #1943 Falanga / Lublin
4 Mateusz Grzelak #146 Team Sukata Poland / Mielec
5 Maciej Lipka #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-10; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Daniel Czaja #367 Fightsports / Dębica
2 Antoni Zając #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Stefan Borowski #1943 Falanga / Lublin
4 Derwan Kopczyński #1943 Falanga / Lublin
5 Alan Paściak #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-10; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Szymon Bała #367 Fightsports / Dębica
2 Ignacy Kowalski #569 Ralph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszow
3 Filip Sztuka #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-10; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Hubert Ratuszniak #367 Fightsports / Dębica
2 Mykhailo Valchuk #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Bruno Strokoń #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-10; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Rafał Wiącek #367 Fightsports / Stalowa Wola

gi; kids; U-10; girls; -27 kg

# First name and last name Team
1 Kornelia Rokosz #367 Fightsports / Dębica
2 Nadia Golonka #367 Fightsports / Dębica
3 Jagoda Cieplak #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
4 Ola Świeca #367 Fightsports / Stalowa Wola
5 Julianna Leś #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-10; girls; -30 kg

# First name and last name Team
1 Hanna Dec #569 Ralph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
2 Helena Fołta #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Jagoda Leś #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-10; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Daria Pasiak #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Marika Mądry #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-10; girls; -38 kg

# First name and last name Team
1 Amelia Drąg #367 Fightsports / Dębica
2 Wiktoria Siwy #367 Fightsports / Dębica

gi; kids; U-10; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Maja Rolek #367 Fightsports / Dębica
2 Julia Sikora #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-12; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Bernard Mazur #707 Klub Sportowy Ju-Jitsu Karate / Rzeszów
2 Miłosz Szylar #707 Klub Sportowy Ju-Jitsu Karate / Rzeszów
3 Ksawery Weremko #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-12; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Mazurek #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Tymoteusz Madej #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Kacper Dyś #1943 Falanga / Lublin
4 Saimon Turczak #1943 Falanga / Lublin
5 Filip Wlazło #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów
6 Borys Kurjański #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-12; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Woźniak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Michał Cichoń #367 Fightsports / Dębica
3 Tobiasz Czech #367 Fightsports / Stalowa Wola
4 Patryk Komisarczyk #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-12; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Stanisław Piotrowski #707 Klub Sportowy Ju-Jitsu Karate / Rzeszów
2 Michał Zybała #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Seweryn Fołta #367 Fightsports / Stalowa Wola
4 Igor Połeć #1943 Falanga / Lublin
5 Dawid Knap #146 Team Sukata Poland / Mielec
6 Michał Bogaczyk #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-12; boys; -46 kg

# First name and last name Team
1 Wojciech Moraniec #367 Fightsports / Dębica
2 Olaf Skowron #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
3 Nikodem Ślemp #707 Klub Sportowy Ju-Jitsu Karate / Rzeszów
4 Oliwier Kantor #367 Fightsports / Stalowa Wola

gi; kids; U-12; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Wiktor Bała #367 Fightsports / Dębica

gi; kids; U-12; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Maja Skwirut #367 Fightsports / Dębica
2 Sabina Winiarska #367 Fightsports / Dębica
3 Nikola Wilusz #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
4 Maria Ślemp #707 Klub Sportowy Ju-Jitsu Karate / Rzeszów
5 Natalia Wąż #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-12; girls; -38 kg

# First name and last name Team
1 Julita Błahuta #707 Klub Sportowy Ju-Jitsu Karate / Rzeszów

gi; kids; U-12; girls; -46 kg

# First name and last name Team
1 Paulina Samolewicz #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
2 Patrycja Jarosz #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-12; girls; +55 kg

# First name and last name Team
1 Blanka Holc #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
2 Emilia Muryjas #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-14; boys; -41 kg

# First name and last name Team
1 Bartosz Rogojsza #367 Fightsports / Dębica
2 Maksymilian Kozłowski #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Dominik Ostrowski #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-14; boys; -45 kg

# First name and last name Team
1 Filip Golonka #367 Fightsports / Dębica
2 Alan Rokosz #367 Fightsports / Dębica
3 Piotr Gajda #707 Klub Sportowy Ju-Jitsu Karate / Rzeszów
4 Jakub Nicpoń #707 Klub Sportowy Ju-Jitsu Karate / Rzeszów
5 Franciszek Wiewiórka #367 Fightsports / Stalowa Wola
6 Igor Gruszczyk #367 Fightsports / Stalowa Wola
7 Antoni Stępień #1943 Falanga / Lublin
8 Leon Wójcik #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów
9 Mikołaj Ziółko #1450 Iron Dragon MMA Mielec / Mielec

gi; kids; U-14; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Michał Żmuda #367 Fightsports / Dębica
2 Kuba Świeca #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Bruno Dedoni #146 Team Sukata Poland / Mielec
4 Hubert Maziarz #146 Team Sukata Poland / Mielec
5 Dawid Korpanty #146 Team Sukata Poland / Mielec
6 Juliusz Tusznio #1656 FightSports Sandomierz / Sandomierz

gi; kids; U-14; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Patryk Guziński #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Ernest Bondyra #569 Ralph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
3 Franek Partyka #367 Fightsports / Stalowa Wola
4 Jakub Kloc #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów
5 Aleksander Stupnicki #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-14; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Mazur #1943 Falanga / Lublin
2 Kacper Kusyk #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-14; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Wiktor Papciak #569 Ralph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
2 Kacper Szczęch #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Kamil Noga #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-14; boys; +66 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Bandura #367 Fightsports / Dębica
2 Bohdan Korobkin #1943 Falanga / Lublin
3 Szymon Połeć #1943 Falanga / Lublin
4 Kacper Maziarz #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-14; girls; -45 kg

# First name and last name Team
1 Emilia Sołtys #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
2 Sandra Wilusz #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

gi; kids; U-14; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Alicja Cichoń #367 Fightsports / Dębica
2 Maja Walas #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-14; girls; -66 kg

# First name and last name Team
1 Julia Rosiak #367 Fightsports / Dębica
2 Martyna Matłosz #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

gi; kids; U-14; girls; +66 kg

# First name and last name Team
1 Oliwia Gazda #367 Fightsports / Dębica
2 Alicja Jarosz #146 Team Sukata Poland / Mielec

gi; kids; U-16; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Damian Stadnik #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Maksymilian Stępień #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-16; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Staszek Micał #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
2 Bartosz Kieliszek #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Andrzej Rękas Junior #367 Fightsports / Stalowa Wola
4 Patryk Prucnal #569 Ralph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Rzeszów
5 Ksawery Cybulski #705 RALPH GRACIE JIU-JITSU / Rzeszów

gi; kids; U-16; boys; -81 kg

# First name and last name Team
1 Krystian Kozioł #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
2 Wiktor Micał #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

gi; kids; U-16; boys; +81 kg

# First name and last name Team
1 Szczepan Pawłowski #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów
2 Filip Szlachta #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

gi; kids; U-16; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Lena Cieplak #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

gi; junior; -76.5kg

# First name and last name Team
1 Wiktor Krasnowski #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Wiktor Szmyd #743 MMA Krosno / Krosno

gi; adult; white; -76 kg

# First name and last name Team
1 Wojtek Ozga #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Wiktor Krasnowski #367 Fightsports / Stalowa Wola

gi; adult; white; -100.5 kg

# First name and last name Team
1 Wojciech Kornasiewicz #367 Fightsports / Dębica

gi; adult; blue; -88.3 kg

# First name and last name Team
1 Filip Kubat #367 Fightsports / Dębica
2 Aaron Połowniak #367 Fightsports / Dębica
3 Paweł Łokaj #367 Fightsports / Stalowa Wola
4 Piotr Ruszała #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

gi; master; white; -70 kg

# First name and last name Team
1 Bartosz Wilk #563 Gladio / Lublin

gi; master; blue; -70 kg

# First name and last name Team
1 Adam Żmuda #367 Fightsports / Dębica
2 Łukasz Kozłowski #367 Fightsports / Stalowa Wola

gi; master; blue; +100.5 kg

# First name and last name Team
1 Dariusz Sarama #367 Fightsports / Dębica
2 Paweł Kraśnicki #367 Fightsports / Stalowa Wola

gi; women; white/blue; -74 kg

# First name and last name Team
1 Zuzanna Rzeszutko #367 Fightsports / Dębica
2 Katarzyna Kusyk #1943 Falanga / Lublin
3 Anna German #1366 Berserkers Team / Lublin

no-gi; kids; U-8; boys; -23 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Paśnik #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Mark Khramtsov #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Miłosz Pac #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-8; boys; -26 kg

# First name and last name Team
1 Tomasz Kolibabka #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Leon Ogonowski #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-8; girls; -26 kg

# First name and last name Team
1 Liliana Włodek #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Tatiana Byczyńska #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

no-gi; kids; U-10; boys; -27 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Olech #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Wojciech Kusyk #1943 Falanga / Lublin

no-gi; kids; U-10; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Mykhailo Valchuk #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Antoni Zając #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-10; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Rafał Wiącek #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-10; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Daria Pasiak #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Helena Fołta #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-10; girls; -38 kg

# First name and last name Team
1 Amelia Drąg #367 Fightsports / Dębica

no-gi; kids; U-12; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Mazurek #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Tymoteusz Madej #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-12; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Woźniak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Michał Cichoń #367 Fightsports / Dębica
3 Tobiasz Czech #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-12; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Michał Zybała #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Seweryn Fołta #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-12; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Paulina Samolewicz #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

no-gi; kids; U-14; boys; -45 kg

# First name and last name Team
1 Filip Golonka #367 Fightsports / Dębica
2 Franciszek Wiewiórka #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Igor Gruszczyk #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-14; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Michał Żmuda #367 Fightsports / Dębica
2 Kuba Świeca #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-14; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Patryk Guziński #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Franek Partyka #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Kacper Kusyk #1943 Falanga / Lublin

no-gi; kids; U-14; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Szczęch #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-14; boys; +66 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Bandura #367 Fightsports / Dębica

no-gi; kids; U-14; girls; -45 kg

# First name and last name Team
1 Emilia Sołtys #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

no-gi; kids; U-14; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Alicja Cichoń #367 Fightsports / Dębica

no-gi; kids; U-16; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Damian Stadnik #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-16; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Andrzej Rękas Junior #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; kids; U-16; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Emilia Nasylan #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Wiktoria Miąso #1450 Iron Dragon MMA Mielec / Mielec

no-gi; junior; +86.5kg

# First name and last name Team
1 Aaron Połowniak #367 Fightsports / Dębica
2 Kacper Krakowski #1450 Iron Dragon MMA Mielec / Mielec

no-gi; adult; white; -73.5 kg

# First name and last name Team
1 Wojtek Ozga #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; adult; white; -79.3 kg

# First name and last name Team
1 Krystian Witek #1630 Klub Fitness Świat Formy / Stalowa Wola
2 Kamil Mazur #1450 Iron Dragon MMA Mielec / Mielec

no-gi; adult; white; -85.5 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Stopa #1450 Iron Dragon MMA Mielec / Mielec
2 Karol Jagielnik #569 Ralph Gracie Jiu-Jitsu Rzeszów / Przemyśl

no-gi; adult; white; +97.5 kg

# First name and last name Team
1 Paweł Kraśnicki #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; adult; blue; -79.3 kg

# First name and last name Team
1 Łukasz Kozłowski #367 Fightsports / Stalowa Wola
2 Michał Kononowicz #743 MMA Krosno / Krosno

no-gi; adult; blue; -85.5 kg

# First name and last name Team
1 Filip Kubat #367 Fightsports / Dębica
2 Paweł Łokaj #367 Fightsports / Stalowa Wola
3 Wiktor Holc #367 Fightsports / Stalowa Wola
4 Piotr Ruszała #652 Armmagedon Strzyżów / Strzyżów

no-gi; adult; blue; +97.5 kg

# First name and last name Team
1 Aleksander Iwasieczko #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; adult; purple; -67.5 kg

# First name and last name Team
1 Arsen Nasylan #367 Fightsports / Stalowa Wola

no-gi; master; blue; -67.5 kg

# First name and last name Team
1 Adam Żmuda #367 Fightsports / Dębica

no-gi; master; blue; +97.5 kg

# First name and last name Team
1 Dariusz Sarama #367 Fightsports / Dębica
2 Michał Szumełda #367 Fightsports / Stalowa Wola