3 Mikołajkowy Turniej w BJJ GI & NO GI dla dzieci i młodzieży

Starting lists

no-gi; kids; U-6; boys; -22 kg

# First name and last name Team
1 Jagoda Kaźmierska #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Jarosław Saichyk #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3 Wiśnicki Szymon #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Mikołaj Szafrański #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

no-gi; kids; U-6; boys; +22 kg

# First name and last name Team
1 Antoni Hiszpański #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
2 Jakub Laska #664 PREDATOR MMA / Myszyniec

no-gi; kids; U-6; girls; +22 kg

# First name and last name Team
1 Helena Bziukiewicz #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
2 Roxy Kamińska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

no-gi; kids; U-8; boys; -20 kg

# First name and last name Team
1 Ivo Kwiatkowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
2 Fabian Kućmierz #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Julek Piesta #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
4 Chełchowski Tomasz #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Mykyta Isaienko #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok

no-gi; kids; U-8; boys; -23 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Paśnik #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Mark Khramtsov #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Franciszek Lutkowski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
4 Bryan Golub #3 Berserker`s Team / Suwałki
5 Antoni Kondracki #3 Berserker`s Team / Suwałki
6 Michał Chojnacki #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
7 Bartek Puła #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
8 Wojciech Budyta #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
9 Maciej Michalski #592 Adamusik Team / Łódź
10 Mikołaj Kasznia #1281 Shooters Koło / Koło
11 Dawid Babaev #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
12 Dominik Milevskyi #1708 Unity Team - Copacabana / Warszawa
13 Wiktor Pieniążek #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź

no-gi; kids; U-8; boys; -26 kg

# First name and last name Team
1 Tomasz Kolibabka #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Natan Wojewoda #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
3 Wiktor Deptuła #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
4 Mateusz Kozioł #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź
5 Jeremi Buchner #1538 Copacabana Warszawa Ursynów / Warszawa
6 Fabian Walczak #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok

no-gi; kids; U-8; boys; -29 kg

# First name and last name Team
1 Nikodem Kowalski #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Bartosz Kurembski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Nikodem Brezgieł #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Jan Elmerych #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Samuel Budziejko #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
6 Hubert Borowy #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
7 Kacper Kowalski #1708 Unity Team - Copacabana / Warszawa

no-gi; kids; U-8; boys; -33 kg

# First name and last name Team
1 Julian Deptuła #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
2 Mateusz Napierala #621 Dragons Den / Masada

no-gi; kids; U-8; boys; +36 kg

# First name and last name Team
1 Antoni Górski #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
2 Kacper Kotkowski #1281 Shooters Koło / Koło

no-gi; kids; U-8; girls; -23 kg

# First name and last name Team
1 Matylda Sołtysiuk #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Antonina Głaszczka #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Iga Ciak #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
4 Pola Kukian #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź
5 Adrianna Plęs #1281 Shooters Koło / Koło

no-gi; kids; U-8; girls; -26 kg

# First name and last name Team
1 Amelia Oklińska #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Hanna Siembit #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Klara Bilska #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
4 Liliana Włodek #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
5 Laura Darek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
6 Julia Judzewicz #3 Berserker`s Team / Suwałki
7 Julia Bartosiewicz #3 Berserker`s Team / Suwałki
8 Zuzanna Kociuk #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
9 Lena Łaczkowska #1281 Shooters Koło / KOŁO

no-gi; kids; U-10; beginner; boys; -24 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Zaręba #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
2 Gabriel Kućmierz #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Maksymilian Trzasko #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Aleksander Kołodziejski #170 Katana / Bersekers Szczytno
5 Dawid Sadowski #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
6 Tymofii Tymkiv #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

no-gi; kids; U-10; beginner; boys; -27 kg

# First name and last name Team
1 Mateusz Kowalczyk #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Filip Wagner #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3 Leon Kleban #28 Złomiarz Team / Gdansk
4 Piotr Zabulewicz #28 Złomiarz Team / Gdansk
5 Natan Szczawiński #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
6 Paweł Komorowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
7 Aleksander Kołodziejski #170 Katana / Bersekers Szczytno
8 Jan Stoń #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
9 Oliwier Darnowski #592 Adamusik Team / Łódź
10 Dominik Łapiński #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
11 Dawid Pawluk #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biała Podlaska

no-gi; kids; U-10; beginner; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Oliwier Maryniak #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Bartosz Iwańczyk #170 Katana / Bersekers Szczytno
3 Julian Odziemczyk #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Michaił Bojko #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
5 Patryk Gwara #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
6 Aleksander Tyran #592 Adamusik Team / Łódź
7 Leon Kukian #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź
8 Aleksy Starbała #218 Niezrzeszony / Warszawa

no-gi; kids; U-10; beginner; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Bartek Ryczkiewicz #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Oleksandr Verkholiak #28 Złomiarz Team / Gdansk
3 Wojciech Papis #5 Copacabana / Warszawa
4 Mikołaj Chacewicz #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
5 Franciszek Makowski #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
6 Aleksander Wrona #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
7 Ksawery Lalak #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
8 Piotr Załęski #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
9 Julian Kruczek #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biala Podlaska
10 Juliusz Machalica #9 Academia Gorila / warszawa

no-gi; kids; U-10; beginner; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Antoni Lech #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Witold Baczewski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
3 Olaf Hermanowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża

no-gi; kids; U-10; beginner; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Kozłowski #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Artem Yurchenko #28 Złomiarz Team / Gdansk
3 Adrian Seredziński #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Szymon Korsak #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
5 Mateusz Głowacki #592 Adamusik Team / Łódź
6 Natan Stencelewski #592 Adamusik Team / Łódź

no-gi; kids; U-10; beginner; girls; -24 kg

# First name and last name Team
1 Nadia Niedźwiedź #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
2 Zuzanna Gnatkowska #664 PREDATOR MMA / Myszyniec

no-gi; kids; U-10; beginner; girls; -27 kg

# First name and last name Team
1 Kaja Szostak #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Oliwia Zorczykowska #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
3 Zofia Piesiewicz #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Lena Golan #664 PREDATOR MMA / Myszyniec

no-gi; kids; U-10; beginner; girls; -30 kg

# First name and last name Team
1 Lilianna Kaźmierska #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Maria Elmerych #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Natalia Plęs #1281 Shooters Koło / Koło
4 Nina Ziemniewicz #944 Academia Shaka / Biała Podlaska

no-gi; kids; U-10; beginner; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Daria Pasiak #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Amelia Soińska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Oliwia Gerc #288 Flow House Academy / Warszawa
4 Marcelina Brezgieł #3 Berserker`s Team / Suwałki
5 Laura Idzikowska #2142 UKS Warszawskie Orły / Warszawa
6 Oliwia Żebrowska #592 Adamusik Team / Łódź

no-gi; kids; U-10; beginner; girls; -42 kg

# First name and last name Team
1 Antonina Obrębska #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2 Aleksandra Skarżyńska #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok

no-gi; kids; U-10; beginner; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Zofia Orłowska #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża

no-gi; kids; U-10; advanced; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Adam Frątczak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Franciszek Mućko #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Kacper Wiśniewski #592 Adamusik Team / Łódź

no-gi; kids; U-10; advanced; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Dawid Dąbała #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Stanisław Brodowicz #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3 Aleksander Wrona #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

no-gi; kids; U-10; advanced; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Michał Plecety #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Albert Fabianowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
3 Franciszek Piesiewicz #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Jakub Wargocki #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

no-gi; kids; U-12; beginner; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Mikołaj Siestrzykowski #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2 Franciszek Koczywąs #2142 UKS Warszawskie Orły / Warszawa
3 Aleksander Jędrzejczyk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / warszawa

no-gi; kids; U-12; beginner; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Kudzian #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Oliwier Fituch #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Kacper Zakrzewski #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
4 Jan Balas #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Leon Wydra #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
6 Stanisław Obrębski #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
7 Ludwik Birek #1293 KABAT ACADEMY / Wołomin
8 Kacper Szołucha #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biala Podlaska

no-gi; kids; U-12; beginner; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Stanisław Pióro #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Ksawier Wiśniewski #28 Złomiarz Team / Gdansk
3 Mateusz Rzucidło #28 Złomiarz Team / Gdansk
4 Lubomir Santarowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
5 Adam Figarski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
6 Filip Jankowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
7 Dawid Wojewoda #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
8 James Korzeniecki #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża

no-gi; kids; U-12; beginner; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Dzikowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża

no-gi; kids; U-12; beginner; boys; -46 kg

# First name and last name Team
1 Alan Kondracki #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Franciszek Kowalski #28 Złomiarz Team / Gdansk
3 Igor Papis #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
4 Igor Morawski #170 Katana / Bersekers Szczytno
5 Adam Zygmuntowicz #170 Katana / Bersekers Szczytno
6 Bartłomiej Obrębski #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
7 Kajetan Obłuski #448 Copacabana Warszawa / Warszawa

no-gi; kids; U-12; beginner; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Marcel Rudnicki #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2 Wojciech Głaszczka #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

no-gi; kids; U-12; beginner; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Ignacy Lawrenc #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Kacper Wróblewski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
3 Patryk Zawadzki #944 Academia Shaka / Biała Podlaska

no-gi; kids; U-12; beginner; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Kaczmarz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Mateusz Śniadach #664 PREDATOR MMA / Myszyniec

no-gi; kids; U-12; beginner; boys; +66 kg

# First name and last name Team
1 Mateusz Gawkowski #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
2 Jakub Ochelski #170 Katana / Bersekers Szczytno

no-gi; kids; U-12; beginner; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Pola Walczak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Agata Winckiewicz #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Izabela Drozd #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
4 Pola Smolbik #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
5 Antonina Świerzyński #2007 Copacabana / Warszawa

no-gi; kids; U-12; beginner; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Laura Litwinowicz #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
2 Lena Latosek #2142 UKS Warszawskie Orły / Warszawa
3 Laura Łapiński #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok

no-gi; kids; U-12; beginner; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Amelia Darek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Iga Pietruczuk #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
3 Wiktoria Łukaszuk #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
4 Nikola Żuk #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
5 Zofia Dorosz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

no-gi; kids; U-12; advanced; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Tadeusz Tarnowski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Ignacy Szczypek #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Julian Paczuski #1293 KABAT ACADEMY / Wołomin

no-gi; kids; U-12; advanced; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Tymon Fabianowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Ludwik Węgierski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

no-gi; kids; U-12; advanced; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Woźniak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Antoni Suchodolski #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Aleksander Piotrowski #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Piotr Zadrożny #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Borys Antczak #1293 KABAT ACADEMY / Wołomin
6 Maksymilian Drozdowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

no-gi; kids; U-12; advanced; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Ostrowski #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Gabriel Kowalczyk #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Aleksander Pogoda #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4 Kacper Starz #5 Copacabana / Kielce
5 Jacob Sarwer #288 Flow House Academy / Warszawa

no-gi; kids; U-12; advanced; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Książek #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Jan Głogowski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Marcel Borowski #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Natan Treszczyński #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn

no-gi; kids; U-12; advanced; girls; -42 kg

# First name and last name Team
1 Nadia Chalecka #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Sonia Abramczyk #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Maya Sarwer #288 Flow House Academy / Warszawa

no-gi; kids; U-12; advanced; girls; -46 kg

# First name and last name Team
1 Magdalena Szczęch #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biala Podlaska

no-gi; kids; U-14; beginner; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Filip Stański #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Dawid Siwek #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

no-gi; kids; U-14; beginner; boys; -41 kg

# First name and last name Team
1 Illia Oksentiuk #592 Adamusik Team / Łódź
2 Antoni Ciok #1293 KABAT ACADEMY / Wołomin
3 Olaf Zadziorski #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biała Podlaksa

no-gi; kids; U-14; beginner; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Borys Romański #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Antoni Sojecki #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Hubert Deptuła #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
4 Ksawery Michniewicz #1293 KABAT ACADEMY / Wołomin

no-gi; kids; U-14; beginner; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Bartłomiej Bukalski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Krzysztof Biarda #223 Fight Club Łomża / Fight Club Łomża
3 Igor Szlaga #170 Katana / Bersekers Szczytno
4 Korneliusz Banaszek #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Nikodem Dąbrowski #664 PREDATOR MMA / Myszyniec

no-gi; kids; U-14; beginner; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Dominik Kreft #867 BJJ Gdynia / Gdynia
2 Antoni Baranowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club

no-gi; kids; U-14; beginner; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Konrad Krajewski #93 Husaria / Mława
2 Wiktor Iwańczyk #170 Katana / Bersekers Szczytno
3 Aleksander Kozłowski #664 PREDATOR MMA / Myszyniec

no-gi; kids; U-14; beginner; boys; +73 kg

# First name and last name Team
1 Karol Machnio #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Julian Drewniak #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
3 Piotr Szkolik #9 Academia Gorila / Żyrardów

no-gi; kids; U-14; beginner; girls; -38 kg

# First name and last name Team
1 Aleksandra Szczypek #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

no-gi; kids; U-14; beginner; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Gabrysia Sadowska #1293 KABAT ACADEMY / Wołomin
2 Zuzana Kwiatkowska #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa

no-gi; kids; U-14; beginner; girls; -60 kg

# First name and last name Team
1 Angelika Rak #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Oliwia Borkowska #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
3 Lena Zyśk #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
4 Liliana Strzelczuk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

no-gi; kids; U-14; advanced; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Michał Majewski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Kewin Kaczmarczyk #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Mikołaj Giezek #3 Berserker`s Team / Suwałki

no-gi; kids; U-14; advanced; boys; -45 kg

# First name and last name Team
1 Julian Stępień #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

no-gi; kids; U-14; advanced; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Kornel Dębkowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Bartosz Matulewicz #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Marcin Borzym #9 Academia Gorila / Warszawa
4 Krzysztof Michalski #592 Adamusik Team / Łódź

no-gi; kids; U-14; advanced; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Patryk Guziński #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Kacper Opoka #1943 Falanga / Lublin
3 Oliwier Kabat #1293 KABAT ACADEMY / Wołomin

no-gi; kids; U-14; advanced; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Ignacy Nocuń #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

no-gi; kids; U-14; advanced; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Lena Stroyk #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Malwina Piech #9 Academia Gorila / Warszawa

no-gi; kids; U-14; advanced; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Patrycja Kondracka #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Marianna Bońkowska #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3 Oliwia Milewicz #1253 Berserkers Team Olsztyn / Olsztyn

no-gi; kids; U-16; beginner; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Borys Leszczyński #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Aleksander Kosna #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Jakub Kozłowski #170 Katana / Bersekers Szczytno
4 Franciszek Laszuk #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa

no-gi; kids; U-16; beginner; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Stanisław Staniewski #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Kyrylo Sliusar #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Igor Mierzejek #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
4 Kacper Szczepański #2142 UKS Warszawskie Orły / Warszawa
5 Bartosz Solarski #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa
6 Jan Studziński #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa

no-gi; kids; U-16; beginner; boys; +81 kg

# First name and last name Team
1 Maciej Ostrowski #2142 UKS Warszawskie Orły / Warszawa
2 Bartosz Kuba #1293 KABAT ACADEMY / Wołomin

no-gi; kids; U-16; beginner; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Aleksandra Szok #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
2 Sandra Michalak #1307 Uks Anakonda Podciernie / Podciernie

no-gi; kids; U-16; beginner; girls; -66 kg

# First name and last name Team
1 Wiktoria Wrona #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
2 Julia Bryszewska #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
3 Oliwia Kowalczyk #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
4 Julia Szubarczyk #1307 Uks Anakonda Podciernie / Podciernie

no-gi; kids; U-16; advanced; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Mikołaj Walczak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Kacper Burzyński #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Jan Filipowicz #592 Adamusik Team / Łódź

no-gi; kids; U-16; advanced; girls; -60 kg

# First name and last name Team
1 Klara Bogusz #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2 Weronika Trzcińska #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok

no-gi; junior; -66.5 kg

# First name and last name Team
1 Borys Rudź #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
2 Kacper Ropiak #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
3 Hugo Kohman #2142 UKS Warszawskie Orły / Warszawa

no-gi; junior; -71.5 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Pernach #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Kuba Koc #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
3 Bartosz Zapadka #664 PREDATOR MMA / Myszyniec

no-gi; junior; -76.5 kg

# First name and last name Team
1 Mateusz Banach #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
2 Mateusz Domian #664 PREDATOR MMA / Myszyniec
3 Kamil Padziński #1915 AWF Warszawa / Warszawa

no-gi; juniorki; -54.5 kg

# First name and last name Team
1 Sara Dembińska #1307 Uks Anakonda Podciernie / Podciernie

no-gi; juniorki; -58.5 kg

# First name and last name Team
1 Kinga Klinkosz #1307 Uks Anakonda Podciernie / Podciernie

no-gi; juniorki; +62.5 kg

# First name and last name Team
1 Amelia Rudzka #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
2 Zuzanna Laszuk #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa

gi; kids; U-6; boys; -18 kg

# First name and last name Team
1 Aleksander Bartosiewicz #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Wiśnicki Szymon #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Maksymilian Kulka #1943 Falanga / Lublin
4 Jonasz Buchner #1538 Copacabana Warszawa Ursynów / Warszawa

gi; kids; U-6; boys; -22 kg

# First name and last name Team
1 Stanisław Banczarowski #1943 Falanga / Lublin
2 Mikołaj Szafrański #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-6; boys; +22 kg

# First name and last name Team
1 Antoni Hiszpański #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
2 Roxy Kamińska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-6; girls; -18 kg

# First name and last name Team
1 Jagoda Kaźmierska #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Pola Kopacz #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-8; boys; -20 kg

# First name and last name Team
1 Fabian Kućmierz #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Julek Piesta #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
3 Chełchowski Tomasz #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Mykyta Isaienko #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
5 Franek Nadolski #1943 Falanga / Lublin
6 Henryk Hellmann #5 Copacabana / Warszawa

gi; kids; U-8; boys; -23 kg

# First name and last name Team
1 Józek Szerszeniewski #1708 Unity Team - Copacabana / Warszawa Ursynów
2 Piotr Iwaniuk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3 Jakub Paśnik #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
4 Mark Khramtsov #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
5 Franciszek Lutkowski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
6 Bryan Golub #3 Berserker`s Team / Suwałki
7 Antoni Kondracki #3 Berserker`s Team / Suwałki
8 Michał Chojnacki #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
9 Wojciech Budyta #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
10 Bartek Puła #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
11 Błażej Pietrucha #1943 Falanga / Lublin
12 Mikołaj Kasznia #1281 Shooters Koło / Koło
13 Dawid Babaev #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
14 Krzysztof Książek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
15 Dominik Milevskyi #1708 Unity Team - Copacabana / Warszawa
16 Leon Waszczuk #2070 Dragons Den Ze Radiola Raion Fight Club / Warszawa

gi; kids; U-8; boys; -26 kg

# First name and last name Team
1 Aleksander Osica #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Dominik Grzech #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3 Wiktor Świentochowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
4 Tomasz Kolibabka #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
5 Bruno Steer #5 Copacabana / Pruszków
6 Leon Młynarczyk #1943 Falanga / Lublin
7 Jeremi Buchner #1538 Copacabana Warszawa Ursynów / Warszawa
8 Aleksander Dąbrowski #2070 Dragons Den Ze Radiola Raion Fight Club / Bobrowiecka Warszawa

gi; kids; U-8; boys; -29 kg

# First name and last name Team
1 Nikodem Brzeski #1708 Unity Team - Copacabana / Warszawa Ursynów
2 Bartosz Kurembski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Viktor Cieszynko #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Jan Elmerych #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Samuel Budziejko #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
6 Filip Cichosz #1943 Falanga / Lublin
7 Hubert Borowy #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
8 Kacper Kowalski #1708 Unity Team - Copacabana / Warszawa

gi; kids; U-8; boys; -33 kg

# First name and last name Team
1 Nikodem Kowalski #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Karol Radziwoński #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3 Nikodem Brezgieł #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Mikołaj Włodarczyk #269 akademia młodego wojownika / Łódź
5 Milan Mączka #1943 Falanga / Lublin
6 Miłosz Wilk #1943 Falanga / Lublin
7 Alex Patryn #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-8; boys; -36 kg

# First name and last name Team
1 Antoni Górski #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
2 Tymofil Artemenko #269 akademia młodego wojownika / Łódź

gi; kids; U-8; girls; -23 kg

# First name and last name Team
1 Matylda Sołtysiuk #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Antonina Głaszczka #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Adrianna Plęs #1281 Shooters Koło / Koło
4 Łucja Szlesinger-Lipska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-8; girls; -26 kg

# First name and last name Team
1 Amelia Oklińska #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Hanna Siembit #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Klara Bilska #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
4 Liliana Włodek #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
5 Laura Darek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
6 Julia Judzewicz #3 Berserker`s Team / Suwałki
7 Julia Bartosiewicz #3 Berserker`s Team / Suwałki
8 Lena Łaczkowska #1281 Shooters Koło / KOŁO

gi; kids; U-8; girls; -29 kg

# First name and last name Team
1 Hanna Jasińska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
2 Julia Żurek #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Zuzanna Kociuk #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
4 Anna Skuza #5 Copacabana / Kielce

gi; kids; U-8; girls; -33 kg

# First name and last name Team
1 Rita Karpińska #1943 Falanga / Lublin
2 Liliana Lewtak #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biala Podlaska

gi; kids; U-10; beginner; boys; -24 kg

# First name and last name Team
1 Tymon Janakowski #288 Flow House Academy / Warszawa
2 Piotr Ryżko #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
3 Maksymilian Trzasko #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Aleksander Kołodziejski #170 Katana / Bersekers Szczytno
5 Łukasz Siwek #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
6 Dawid Sadowski #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

gi; kids; U-10; beginner; boys; -27 kg

# First name and last name Team
1 Leon Kleban #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Piotr Zabulewicz #28 Złomiarz Team / Gdansk
3 Eryk Grzybowski #288 Flow House Academy / Warszawa
4 Gabriel Kućmierz #3 Berserker`s Team / Suwałki
5 Rafał Jarmoc #3 Berserker`s Team / Suwałki
6 Aleksander Kołodziejski #170 Katana / Bersekers Szczytno
7 Jan Stoń #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
8 Leon Sarbian #5 Copacabana / Kielce
9 Bartek Pietrucha #1943 Falanga / Lublin
10 Leon Karpiński #1943 Falanga / Lublin
11 Adrian Jurek #1943 Falanga / Lublin
12 Wojciech Kusyk #1943 Falanga / Lublin
13 Dominik Łapiński #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
14 Dawid Pawluk #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biała Podlaska

gi; kids; U-10; beginner; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Filip Wagner #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Adam Ulinowicz #288 Flow House Academy / Warszawa
3 Dominik Hryszko #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
4 Bartosz Iwańczyk #170 Katana / Bersekers Szczytno
5 Julian Odziemczyk #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
6 Szymon Piecyk #269 akademia młodego wojownika / Łódź
7 Julian Ulański #269 akademia młodego wojownika / Łódź
8 Mateusz Ordysiński #5 Copacabana / Kielce
9 Michaił Bojko #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
10 Jakub Sosnowski #2139 UKS IPPON / Piastow
11 Jakub Wójcik #1943 Falanga / Lublin
12 Fryderyk Miller #9 Academia Gorila / Warszawa

gi; kids; U-10; beginner; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Bartek Ryczkiewicz #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Oleksandr Verkholiak #28 Złomiarz Team / Gdansk
3 Franciszek Lipiński #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
4 Michał Jasiński #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
5 Wojciech Papis #5 Copacabana / Warszawa
6 Mikołaj Chacewicz #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
7 Franciszek Makowski #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
8 Konrad Abdużabbarov #269 akademia młodego wojownika / Łódź
9 Antoni Samulak #269 akademia młodego wojownika / Łódź
10 Jerzy Ściwiarski #5 Copacabana / Kielce
11 Stefan Borowski #1943 Falanga / Lublin
12 Derwan Kopczyński #1943 Falanga / Lublin
13 Henryk Mostafa #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
14 Julian Kruczek #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biala Podlaska
15 Juliusz Machalica #9 Academia Gorila / Warszawa
16 Alexander Zaremba #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-10; beginner; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Pióro #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Mikołaj Królikowski #269 akademia młodego wojownika / Łódź
3 Marcel Dąbrowski #5 Copacabana / Pruszków

gi; kids; U-10; beginner; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Kozłowski #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Artem Yurchenko #28 Złomiarz Team / Gdansk
3 Adrian Seredziński #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Adam Zakrzewski #5 Copacabana / Kielce
5 Szymon Korsak #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok

gi; kids; U-10; beginner; girls; -24 kg

# First name and last name Team
1 Iga Wróblewska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Lila Sierka #269 akademia młodego wojownika / Łódź
3 Alicja Skuza #5 Copacabana / Kielce

gi; kids; U-10; beginner; girls; -27 kg

# First name and last name Team
1 Lena Mazur #288 Flow House Academy / Warszawa
2 Pola Borowiec #5 Copacabana / Kielce

gi; kids; U-10; beginner; girls; -30 kg

# First name and last name Team
1 Lilianna Kaźmierska #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Maria Elmerych #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Gabriela Khasan-Ogli #5 Copacabana / Pruszków
4 Maria Domińczyk #5 Copacabana / Kielce
5 Natalia Plęs #1281 Shooters Koło / Koło
6 Nina Ziemniewicz #944 Academia Shaka / Biała Podlaska

gi; kids; U-10; beginner; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Daria Pasiak #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Amelia Soińska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Oliwia Gerc #288 Flow House Academy / Warszawa
4 Marcelina Brezgieł #3 Berserker`s Team / Suwałki

gi; kids; U-10; beginner; girls; -38 kg

# First name and last name Team
1 Dominika Owsiejczuk #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Adrianna Bogusz #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3 Antonina Obrębska #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
4 Maja Steer #5 Copacabana / Pruszków
5 Aleksandra Skarżyńska #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok

gi; kids; U-10; advanced; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Adam Frątczak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Franciszek Mućko #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

gi; kids; U-10; advanced; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Dawid Dąbała #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Stanisław Brodowicz #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3 Aleksander Wrona #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

gi; kids; U-10; advanced; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Michał Plecety #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Albert Fabianowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
3 Franciszek Piesiewicz #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

gi; kids; U-10; advanced; girls; -27 kg

# First name and last name Team
1 Zofia Piesiewicz #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

gi; kids; U-12; beginner; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Mikołaj Siestrzykowski #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2 Ksawery Weremko #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-12; beginner; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Kudzian #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Filip Mazur #288 Flow House Academy / Warszawa
3 Leon Wydra #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Leon Sierka #269 akademia młodego wojownika / Łódź
5 Stanisław Obrębski #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
6 Saimon Turczak #1943 Falanga / Lublin
7 Kacper Dyś #1943 Falanga / Lublin
8 Kacper Szołucha #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biala Podlaska
9 Jakub Karczewski #2019 Berserker`s Team Łódź / Łódź

gi; kids; U-12; beginner; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Ksawier Wiśniewski #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Mateusz Rzucidło #28 Złomiarz Team / Gdansk
3 Lubomir Santarowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
4 Marek Ryżko #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
5 Adam Figarski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
6 Ilia Artemenko #269 akademia młodego wojownika / Łódź
7 Śviatoslaw Shyronin #269 akademia młodego wojownika / Łódź
8 Szymon Fronczkowiak #3 Berserker`s Team / Olsztyn
9 Paweł Pęksa #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-12; beginner; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Grzelak #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2 Igor Abdużabbarov #269 akademia młodego wojownika / Łódź
3 Mikołaj Rusztecki #2139 UKS IPPON / Piastow
4 Filip Omiotek #3 Berserker`s Team / Olsztyn
5 Igor Połeć #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-12; beginner; boys; -46 kg

# First name and last name Team
1 Alan Kondracki #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Franciszek Kowalski #28 Złomiarz Team / Gdansk
3 Igor Papis #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
4 Igor Morawski #170 Katana / Bersekers Szczytno
5 Adam Zygmuntowicz #170 Katana / Bersekers Szczytno
6 Bartłomiej Obrębski #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
7 Ignacy Brzuzy #2139 UKS IPPON / Piastow
8 Gustaw Mostafa #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
9 Kajetan Obłuski #448 Copacabana Warszawa / Warszawa

gi; kids; U-12; beginner; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Igor Morawski #170 Katana / Bersekers Szczytno
2 Marcel Rudnicki #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3 Wojciech Głaszczka #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

gi; kids; U-12; beginner; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Ignacy Lawrenc #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Kacper Wróblewski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
3 Patryk Zawadzki #944 Academia Shaka / Biała Podlaska

gi; kids; U-12; beginner; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Kaczmarz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Frankie Kateusz #3 Berserker`s Team / Olsztyn
3 Oliwier Janas #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów

gi; kids; U-12; beginner; boys; +66 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Ochelski #170 Katana / Bersekers Szczytno

gi; kids; U-12; beginner; girls; -30 kg

# First name and last name Team
1 Pola Smolbik #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
2 Jagoda Czapla #5 Copacabana / Kielce
3 Malwina Kozłowska #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów

gi; kids; U-12; beginner; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Pola Walczak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Agata Winckiewicz #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Izabela Drozd #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
4 Antonina Świerzyński #2007 Copacabana / Warszawa
5 Iga Żukowska #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów
6 Maja Kadis #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów

gi; kids; U-12; beginner; girls; -38 kg

# First name and last name Team
1 Lidia Nowakowska #1281 Shooters Koło / Koło
2 Alicja Tanowska #5 Copacabana / Pruszków
3 Sofia Isoni #3 Berserker`s Team / Olsztyn
4 Emilia Jabłońska #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów

gi; kids; U-12; beginner; girls; -42 kg

# First name and last name Team
1 Anastasiia Niemanova #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Laura Litwinowicz #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
3 Maria Książczyk #269 akademia młodego wojownika / Łódź
4 Zofia Książczyk #269 akademia młodego wojownika / Łódź
5 Amelka Grochowska #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów
6 Liliana El-Haroun #9 Academia Gorila / Warszawa

gi; kids; U-12; beginner; girls; -46 kg

# First name and last name Team
1 Hanna Walkiewicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Anna Dzbyńska #9 Academia Gorila / Warszawa

gi; kids; U-12; beginner; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Amelia Darek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Iga Pietruczuk #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
3 Wiktoria Łukaszuk #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
4 Nikola Żuk #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
5 Laura Łapiński #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok
6 Zofia Dorosz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-12; beginner; girls; -66 kg

# First name and last name Team
1 Julia Amrozińska #269 akademia młodego wojownika / Łódź
2 Maja Milewska #1733 LYNX AUGUSTÓW / Augustów

gi; kids; U-12; advanced; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Tadeusz Tarnowski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom

gi; kids; U-12; advanced; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Tymon Fabianowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Ignacy Szczypek #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Natan Pokojski #3 Berserker`s Team / Olsztyn
4 Ludwik Węgierski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-12; advanced; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Woźniak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Antoni Suchodolski #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Piotr Zadrożny #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Adrian Cieślak #269 akademia młodego wojownika / łódź
5 Tymon Szok #3 Berserker`s Team / Olsztyn
6 Maksymilian Drozdowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-12; advanced; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Gabriel Kowalczyk #9 Academia Gorila / Warszawa
2 Wojciech Wolak #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Aleksander Piotrowski #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Aleksander Pogoda #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5 Kacper Starz #5 Copacabana / Kielce
6 Jacob Sarwer #288 Flow House Academy / Warszawa

gi; kids; U-12; advanced; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Książek #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Jan Głogowski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Marcel Borowski #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Natan Treszczyński #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn

gi; kids; U-12; advanced; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Wiktor Klamut #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Franciszek Wysoczyński #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Jan Skwarek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-12; advanced; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Hanna Skowronska #9 Academia Gorila / warszawa
2 Rozalia Łucka #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-12; advanced; girls; -42 kg

# First name and last name Team
1 Zuzanna Lange #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Nadia Chalecka #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Sonia Abramczyk #9 Academia Gorila / Warszawa
4 Justyna Galas #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5 Maya Sarwer #288 Flow House Academy / Warszawa

gi; kids; U-14; beginner; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Filip Stański #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Abdrim Akhmelov #5 Copacabana / Pruszków
3 Dominik Wojdak #2139 UKS IPPON / Piastow

gi; kids; U-14; beginner; boys; -41 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Tanowski #5 Copacabana / Pruszków
2 Karol Olender #3 Berserker`s Team / Olsztyn
3 Dominik Ostrowski #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-14; beginner; boys; -45 kg

# First name and last name Team
1 Stanisław Lech #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Tymoteusz Kowalski #2139 UKS IPPON / Piastow
3 Kacper Skup #9 Academia Gorila / Warszawa

gi; kids; U-14; beginner; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Kulling #867 BJJ Gdynia / Gdynia
2 Borys Romański #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Witold Zasina #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
4 Bogusław Bogusz #1943 Falanga / Lublin
5 Wojciech Winiarczyk #1943 Falanga / Lublin
6 Franciszek Raczkowski #9 Academia Gorila / Warszawa

gi; kids; U-14; beginner; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Bartłomiej Bukalski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Franciszek Foryś #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
3 Leon Paziewski #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
4 Korneliusz Banaszek #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
5 Patryk Makulec #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
6 Jakub Ziółkowski #867 BJJ Gdynia / Gdynia

gi; kids; U-14; beginner; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Dominik Kreft #867 BJJ Gdynia / Gdynia
2 Aleksander Tkaczyk #269 akademia młodego wojownika / Łódź
3 Olaf Borowiec #5 Copacabana / Kielce
4 Kacper Mazur #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-14; beginner; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Konrad Krajewski #93 Husaria / Mława
2 Wiktor Iwańczyk #170 Katana / Bersekers Szczytno
3 Grzegorz Grzelak #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn

gi; kids; U-14; beginner; boys; -73 kg

# First name and last name Team
1 Karol Machnio #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Bohdan Korobkin #1943 Falanga / Lublin
3 Kacper Kosik #1862 Mike Baran TKO / UJJ Niemce

gi; kids; U-14; beginner; boys; +73 kg

# First name and last name Team
1 Julian Drewniak #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
2 Filip Agaszewski #3 Berserker`s Team / Olsztyn
3 Michał Przewor #1862 Mike Baran TKO / UJJ Niemce
4 Piotr Szkolik #9 Academia Gorila / Żyrardów

gi; kids; U-14; beginner; girls; -38 kg

# First name and last name Team
1 Aleksandra Szczypek #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin

gi; kids; U-14; beginner; girls; -45 kg

# First name and last name Team
1 Natalia Książczyk #269 akademia młodego wojownika / Łódź
2 Zosia Posłowska #5 Copacabana / Kielce
3 Zuzanna Garbacz #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-14; beginner; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Lena Kokosza #269 akademia młodego wojownika / Łódź
2 Natalia Nowakowska #269 akademia młodego wojownika / Łódź
3 Zuzanna Kasza #5 Copacabana / Kielce
4 Jagoda Zakrzewska #5 Copacabana / Kielce

gi; kids; U-14; beginner; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Oliwia Borkowska #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
2 Róża Kuźma #269 akademia młodego wojownika / Łódź

gi; kids; U-14; beginner; girls; -60 kg

# First name and last name Team
1 Angelika Rak #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Orły ZAKRĘT
2 Milena Lewtak #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biala Podlaska
3 Liliana Strzelczuk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-14; advanced; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Michał Majewski #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Kewin Kaczmarczyk #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Mikołaj Giezek #3 Berserker`s Team / Suwałki
4 Natan Serwilski #5 Copacabana / Kielce

gi; kids; U-14; advanced; boys; -41 kg

# First name and last name Team
1 Olaf Zadziorski #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biała Podlaksa

gi; kids; U-14; advanced; boys; -45 kg

# First name and last name Team
1 Julian Stępień #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Miłosz Jędraszek #5 Copacabana / Kielce
3 Jaś Gąsior #5 Copacabana / Kielce
4 Franek Spurek #5 Copacabana / Kielce
5 Jonasz Opalach #3 Berserker`s Team / Olsztyn

gi; kids; U-14; advanced; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Kornel Dębkowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / ORŁY ZAKRĘT
2 Bartosz Matulewicz #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Marcin Borzym #9 Academia Gorila / Warszawa
4 Jan Toczyski #3 Berserker`s Team / Olsztyn

gi; kids; U-14; advanced; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Patryk Guziński #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Tomasz Sowiński #5 Copacabana / Kielce
3 Kacper Opoka #1943 Falanga / Lublin
4 Kacper Kusyk #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-14; advanced; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Wojciech Stępień #269 akademia młodego wojownika / Łódź
2 Ignacy Nocuń #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3 Ignacy Widłak #5 Copacabana / Kielce

gi; kids; U-14; advanced; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Kotyra #1862 Mike Baran TKO / UJJ Niemce

gi; kids; U-14; advanced; boys; -73 kg

# First name and last name Team
1 Marcel Woźniak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Szymon Połeć #1943 Falanga / Lublin

gi; kids; U-14; advanced; boys; +73 kg

# First name and last name Team
1 Dawid Krok #269 akademia młodego wojownika / Łódź
2 Dominik Włodarczyk #1862 Mike Baran TKO / UJJ Niemce

gi; kids; U-14; advanced; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Lena Stroyk #28 Złomiarz Team / Gdansk
2 Malwina Piech #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Zuzana Kwiatkowska #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa

gi; kids; U-14; advanced; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Patrycja Kondracka #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Marianna Bońkowska #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
3 Zuzanna Armata #5 Copacabana / Kielce
4 Oliwia Milewicz #1253 Berserkers Team Olsztyn / Olsztyn

gi; kids; U-14; advanced; girls; -60 kg

# First name and last name Team
1 Iga-Marianna Bąkowska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-16; beginner; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Aleksander Zieliński #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Borys Leszczyński #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
3 Julian Gryc #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Białystok
4 Aleksander Kosna #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
5 Adam Czapla #5 Copacabana / Kielce
6 Oskar Tołcz #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok

gi; kids; U-16; beginner; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Kyrylo Sliusar #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Raion Fight Club
2 Bartosz Solarski #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa
3 Jan Studziński #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa

gi; kids; U-16; beginner; boys; -73 kg

# First name and last name Team
1 Piotr Borko #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa

gi; kids; U-16; beginner; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Sandra Michalak #1307 Uks Anakonda Podciernie / Podciernie

gi; kids; U-16; beginner; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Oliwia Przedpełska #2139 UKS IPPON / Piastow

gi; kids; U-16; beginner; girls; -66 kg

# First name and last name Team
1 Wiktoria Wrona #40 Checkmat / Marga BJJ Garwolin
2 Julia Szubarczyk #1307 Uks Anakonda Podciernie / Podciernie
3 Maria Jura #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; kids; U-16; advanced; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Zajączkowski #3 Berserker`s Team / Olsztyn

gi; kids; U-16; advanced; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Mikołaj Walczak #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Kacper Burzyński #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Szymon Hetmańczyk #617 Akademia Sportów Walki Biała Podlaska / Biała Podlaska
4 Franciszek Laszuk #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa

gi; kids; U-16; advanced; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Arabasz #3 Berserker`s Team / Olsztyn

gi; kids; U-16; advanced; boys; -73 kg

# First name and last name Team
1 Antoni Buliński #40 Checkmat / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Kamil Wadelski #269 akademia młodego wojownika / Łódź
3 Robert Ruść #3 Berserker`s Team / Olsztyn

gi; kids; U-16; advanced; boys; +81 kg

# First name and last name Team
1 Maciej Niedziałek #3 Berserker`s Team / Olsztyn

gi; kids; U-16; advanced; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Klara Bogusz #1563 Arrachion Olsztyn / Olsztyn
2 Emilia Rojewska #1862 Mike Baran TKO / UJJ NIEMCE

gi; kids; U-16; advanced; girls; -60 kg

# First name and last name Team
1 Iga Minda #5 Copacabana / Kielce
2 Weronika Trzcińska #718 MMA ValeTudo Białystok / Białystok

gi; junior; -58.5 kg

# First name and last name Team
1 Tymoteusz Kowalik #696 Copacabana Lublin / Lublin

gi; junior; -69 kg

# First name and last name Team
1 Borys Rudź #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
2 Kuba Koc #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok

gi; junior; -79.3 kg

# First name and last name Team
1 Dawid Chmielewski #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Szymon Tworek #9 Academia Gorila / Warszawa

gi; juniorki; -56.5 kg

# First name and last name Team
1 Sara Dembińska #1307 Uks Anakonda Podciernie / Podciernie
2 Matylda Błasiak #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

gi; juniorki; -60.5 kg

# First name and last name Team
1 Kinga Klinkosz #1307 Uks Anakonda Podciernie / Podciernie

gi; juniorki; +65 kg

# First name and last name Team
1 Amelia Rudzka #625 Białostockie Stowarzyszenie Mieszanych Sportów Walki / Unia Jiu Jitsu Białystok
2 Zuzanna Laszuk #1863 UKJ ORZEŁ WARSZAWA / Warszawa