IV PUCHAR ORŁA BJJ GI dla dzieci młodzieży

Starting lists

- Payment not confirmed

U 6; boys/girls; -19 kg

# First name and last name Team
1 Bruno Wiśniewski #9 Academia Gorila / Warszawa
2 Klara Bilska #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Mark Khramtsov #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
4 Iga Wróblewska #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT

U 8; girls; -23 kg

# First name and last name Team
1 Liliana Włodek #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Natalia Zawadewicz #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Laura Darek #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
4 Hanna Dąbrowska #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
5 Lila Sierka #269 akademia młodego wojownika / Łódź
6 Victoria Żukowska #128 GLADIO / Lublin

U 8; boys; -20 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Paśnik #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Maksymilian Czachor #448 Copacabana Warszawa / Warszawa
3 Eryk Borzym #9 Academia Gorila / Warszawa

U 8; boys; -23 kg

# First name and last name Team
1 Bartosz Kurembski #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Kacper Jastrzębski #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Tomasz Kolibabka #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
4 Oskar Książek #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
5 Aleksy Szewczyk #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
6 Szymon Piecyk #269 akademia młodego wojownika / Łódź
7 Jeremi Buchner #9 Academia Gorila / Warszawa
8 Antoni Owczarek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
9 Maksymilian Czachor #448 Copacabana Warszawa / Warszawa
10 Stanisław Król #269 akademia młodego wojownika / Łódź

U 8; boys; -29 kg

# First name and last name Team
1 Wiktor Ochocki #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Stefan Dębski #5 Copacabana / Warszawa

U 8; boys; +29 kg

# First name and last name Team
1 Krzysztof Pióro #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Yan Haurylau #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Leon Kunowski #269 akademia młodego wojownika / Łódź

U 10; girls; -22 kg

# First name and last name Team
1 Róża Grąziewicz #9 Academia Gorila / Warszawa
2 Aleksandra Żwak #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

U 10; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Roksana Kufalska #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Karolina Kozdrańska #5 Copacabana / Warszawa
3 Liwia Domańska #9 Academia Gorila / Warszawa

U 10; girls; -38 kg

# First name and last name Team
1 Nina Dorocińska #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Hanna Oćwieja #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Hanna Stegienko #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

U 10; boys; -26 kg

# First name and last name Team
1 Wojciech Tomaszewski #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
2 Kacper Binasiak #269 akademia młodego wojownika / Łódź
3 Derwan Kopczyński #128 GLADIO / Lublin
4 Jan Sidor #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa Bobrowie
5 Bartosz Pietrucha #128 GLADIO / Lublin

U 10; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Dawid Dąbała #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
2 Antoni Zwoliński #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Konrad Abdużabbarov #269 akademia młodego wojownika / Łódź
4 Leon Sierka #269 akademia młodego wojownika / Łódź
5 Stanisław Rybicki #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
6 Mateusz Brochocki #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
7 Aleksander Karliński #448 Copacabana Warszawa / Warszawa
8 Gustaw Król #269 akademia młodego wojownika / Łódź

U 10; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Stanisław Pióro #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Marcel Wożnica #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3 Albert Fabianowicz #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
4 Tadeusz Salamon #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
5 Jan Szewczyk #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
6 Mikołaj Królikowski #269 akademia młodego wojownika / Łódź
7 Krystian Laskowski #269 akademia młodego wojownika / Łódź
8 Kacper Łuczak #269 akademia młodego wojownika / Łódź
9 Damian Peron #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
10 Maksymilian Drozdowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
11 Oskar Janik #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń

U 10; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Igor Abdużabbarov #269 akademia młodego wojownika / Łódź
2 Konstanty Górzyński #269 akademia młodego wojownika / Łódź
3 Kacper Michalski #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
4 Maksymilian Drozdowicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

U 10; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Książek #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Ignacy Lawrenc #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Maksymilian Zawada #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

U 10; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Stanislaw Buliński #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Jeremi Ajecki-Soszyński #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa Grochowska

U 10; boys/girls; -30 kg

# First name and last name Team
1 Pola Godala #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Izabela Drozd #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
3 Antonina Połchowska #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
4 Olga Carroz-Noriega #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5 Antonina Świerzyński #5 Copacabana / Warszawa
6 Maksymilian Karliński #448 Copacabana Warszawa / Warszawa

U 12; boys; -30 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Woźniak #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Jan Rudecki #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Tymon Fabianowicz #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
4 Nataniel Kowal #9 Academia Gorila / Warszawa
5 Leon Michałkiewicz #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
6 Ludwik Węgierski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
7 Franek Fotek #9 Academia Gorila / Warszawa

U 12; boys; -34 kg

# First name and last name Team
1 Jan Jurek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2 Oliwier Ciborowski #5 Copacabana / Warszawa
3 Adrian Cieślak #269 akademia młodego wojownika / łódź
4 Mirosław Zając #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
5 Igor Leśniewski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa Grochowska

U 12; boys; -38 kg

# First name and last name Team
1 Gabriel Kowalczyk #9 Academia Gorila / Warszawa
2 Patryk Guziński #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
3 Kornel Dębkowski #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
4 Aleksander Pogoda #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
5 Tomasz Borkowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Grodzisk Mazowiecki
6 Borys Borkowicz #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń
7 Dominik Ostrowski #128 GLADIO / Lublin
8 Michał Carroz-Noriega #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
9 Wiktor Włoskowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
10 Stanisław Żwak #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

U 12; boys; -42 kg

# First name and last name Team
1 Jakub Wożniak #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Antoni Grzebalski #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Leon Górzyński #269 akademia młodego wojownika / Łódź
4 Kajetan Obłuski #5 Copacabana / Warszawa

U 12; boys; -46 kg

# First name and last name Team
1 Wiktor Budkiewicz #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Kacper Horoszko #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3 Kacper Wróblewski #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT

U 12; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Aleksander Kozłowski #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Aleks Rak #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Antoni Gudala #269 akademia młodego wojownika / Łódź
4 Patryk Mikołajczyk #269 akademia młodego wojownika / Łódź

U 12; boys; +55 kg

# First name and last name Team
1 Antoni Sobota #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
2 Julian Drewniak #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
3 Aleksander Kapszukiewicz #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
4 Bartosz Mikołajczyk #269 akademia młodego wojownika / Łódź
5 Miłosz Brochocki #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń

U 12; girls; -30 kg

# First name and last name Team
1 Hanna Skowronska #9 Academia Gorila / warszawa

U 12; girls; -34 kg

# First name and last name Team
1 Weronika Zwolińska #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
2 Sonia Abramczyk #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Nikola Więcławska #269 akademia młodego wojownika / Łódź
4 Zosia Kieruczenko #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska

U 12; girls; -46 kg

# First name and last name Team
1 Patrycja Ochocka #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
2 Amelia Darek #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Natalia Gaczkowska #5 Copacabana / Warszawa

U 12; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Zofia Mrówka #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2 Iga-Marianna Bąkowska #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

U 15; girls; -50 kg

# First name and last name Team
1 Oliwia Borkowska #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
2 Malwina Piech #9 Academia Gorila / Warszawa
3 Zuzanna Śniegowska #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń

U 15; girls; -55 kg

# First name and last name Team
1 Kinga Stępień #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Małgorzata Salamon #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Antonina Kowal #9 Academia Gorila / Warszawa
4 Daria Salamach #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska

U 15; girls; -62 kg

# First name and last name Team
1 Pola Balmowska #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Małgorzata Salamon #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Wiktoria Majer #269 akademia młodego wojownika / Łódź
4 Martyna Malinowska #269 akademia młodego wojownika / Łódź
5 Karolina Korgul #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń

U 15; girls; -66 kg

# First name and last name Team
1 Viktoria Książak #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2 Wiktoria Strzalińska #1363 Copacabana Team / Warszawa

U 15; boys; -45 kg

# First name and last name Team
1 Jarosław Bodecki #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Szymon Ładniak #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
3 Mateusz Jurek #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
4 Wojciech Stępień #269 akademia młodego wojownika / Łódź
5 Feliks Połchowski #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń

U 15; boys; -50 kg

# First name and last name Team
1 Michał Ciecierski #269 akademia młodego wojownika / Łódź
2 Mateusz Rosiak #269 akademia młodego wojownika / Łódź
3 Ignacy Nocuń #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4 Mikołaj Flis #844 Academia Gorilla / Warszawa

U 15; boys; -55 kg

# First name and last name Team
1 Bartosz Lipka #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2 Tadeusz Rybicki #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń

U 15; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Borys Bajko #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2 Bartłomiej Twardowski #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Gabriel Kapszukiewicz #944 Academia Shaka / Biała Podlaska
4 Jakub Książak #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska

U 15; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Ivan Novyk #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Antoni Rogowski #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Kamil Wadelski #269 akademia młodego wojownika / Łódź
4 Mateusz Borkowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Grodzisk Mazowiecki
5 Szymon Kowalczyk #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa

U 15; boys; -73 kg

# First name and last name Team
1 Antoni Buliński #1462 Marga Submission Fighting Gym / Marga Submission Fighting Gym Radom
2 Antoni Rogowski #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Dawid Krok #269 akademia młodego wojownika / Łódź
4 Benjamin Kuźma #269 akademia młodego wojownika / Łódź
5 Tomasz Sałach #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska

U 15; boys; +73 kg

# First name and last name Team
1 Oliwier Kozakiewicz #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
2 Jakub Jedraszkiewicz #622 Sowilo Bjj Kielce / KIELCE

U 15; boys/girls; -40 kg

# First name and last name Team
1 Marek Grzybowski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Ełk
2 Janina Salamon #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Jan Romanowski #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
4 Eliza Kozdrańska #5 Copacabana / Warszawa
5 Tymon Piekutowski #9 Academia Gorila / Warszawa

U 18; girls; -69 kg

# First name and last name Team
1 Maja Salamon #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
2 Nadia Ostrowska #1294 Mata Leao Jiu Jitsu / Toruń

U 18; boys; -60 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Pernach #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Andrzej Frankiewicz #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
3 Jakub Wolski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
4 Louis Polanowski #844 Academia Gorilla / Warszawa

U 18; boys; -66 kg

# First name and last name Team
1 Kacper Majszczyk #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
2 Maciej Wolski #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa
3 Maciek Komorowski #185 Dziki wschód Biała Podlaska / Biała Podlaska
4 Jędrzej Kwaśny #960 Six Mates BJJ / Piaseczno

U 18; boys; -73 kg

# First name and last name Team
1 Bartosz Czerwiński #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Tomasz Kisiel #1328 UKS ORŁY / ZAKRĘT
3 Damian Tarasiewicz #6 Dragon`s Den / Ze Radiola Poland / Warszawa