XIII Puchar Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Listy startowe

- Brak potwierdzonej płatności

Juniorzy - mężczyźni; 55 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Nazar Rudolf #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Gracjan Jóźwiak #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław

Juniorzy - mężczyźni; 61 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Mateusz Romanowski #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Jan Rozmysłowski #3 Berserker`s Team / Suwałki
3 Adam Małczak #1395 Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew
4 Bartosz Biedrzycki #999 FIGHT CLUB KONG SAO / Mikołów
5 Kamil Ekiert #1766 Stowarzyszenie Samuraj Sanok / Sanok
6 Dawid Wojtas #671 Strefa Walk Lubin / Lubin

Juniorzy - mężczyźni; 66 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Krzysztof Kaleta #546 UKS Mały Wojownik / Warszawa
2 Witold Gnich #546 UKS Mały Wojownik / Warszawa
3 Eryk Aluda #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Łódź
4 Aleks Gniewkowski #1412 Dragon Fighter / Miłomłyn
5 Jakub Krawczyk #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław
6 Jakub Cichowicz #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź
7 Franciszek Borys #1765 Boom boxing studio / kraków
8 Maksymilian Jaworski #1766 Stowarzyszenie Samuraj Sanok / Sanok
9 Dawid Ważny #1983 CSW Bastion Chełm / Chełm
10 Adrian Sarna #1651 Aligatores Fight Club / warsaw

Juniorzy - mężczyźni; 70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Mokrzanowski #1395 Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew
2 Szymon Jaśkowiak #189 Shark Top Team Bytom / ŁÓDŹ
3 Kacper Kłoczko #5 Copacabana / Suwałki
4 Tomasz Redziński #5 Copacabana / Suwałki

Juniorzy - mężczyźni; 77 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Aleksander Szmaj #671 Strefa Walk Lubin / Lubin
2 Damian Bąba #1395 Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew
3 Szymon Szewc #1022 Bulldog Fight Club / Tarnobrzeg
4 Krzysztof Winkler #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków trybunalski
5 Sylwester Komarski #1766 Stowarzyszenie Samuraj Sanok / Sanok
6 Karol Smuga #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski
7 Tomasz Wojewoda #5 Copacabana / Suwałki

Juniorzy - mężczyźni; +93 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Antoni Marczak #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław

Seniorzy Ograniczona Formuła - mężczyźni; 61 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcel Dobrzyniecki #671 Strefa Walk Lubin / Invictus Lubin
2 Mateusz Czopek #26 Grappling Kraków / Kraków
3 Bartłomiej Kuper #1205 Octopus Kłodzko / Kłodzko

Seniorzy Ograniczona Formuła - mężczyźni; 66 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Damian Majdzik #14 Unia Jiu Jitsu / Apeiron Częstochowa
2 Marcin Tumialis #3 Berserker`s Team / Suwałki

Seniorzy Ograniczona Formuła - mężczyźni; 70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Karol Siewior #1017 Kong Sao / Mikołów
2 Piotr Chwałek #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław

Seniorzy Ograniczona Formuła - mężczyźni; 77 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Maksym Chaikovskyi #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Patryk Szymański #1412 Dragon Fighter / Miłomłyn
3 Jakub Bębacz #1488 Klincz Kielce / Kieilce
4 Jan Piotrowski #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź
5 Bartłomiej Pawlak #16 Zenith BJJ / Łódź
6 Piotr Kucharski #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
7 Adam Nawrocki #2343 Prądnica Kulczyn / Kulczyn

Seniorzy Ograniczona Formuła - mężczyźni; 84 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Adam Rutowicz #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski
2 Jakub Kłosowski #574 GŁD GF Team Piła / Piła
3 Bartłomiej Mikołajczyk #236 MMA SOLO TEAM NAMYSŁÓW / Namysłów
4 Kacper Aplas #1488 Klincz Kielce / Kieilce
5 Stanisław Czajka #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski
6 Kacper Kraska #135 OCTOPUS ŁÓDŹ / Łódź
7 Patryk Przybylski #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski
8 Patryk Bartyzel #2107 Gorilla fight club / Łódź

Seniorki Ograniczona Formuła - kobiety; 57 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Zofia Rybika #577 Mighty Bulls Gdynia / Gdynia
2 Emma Mazur #1766 Stowarzyszenie Samuraj Sanok / Sanok
3 Martyna Rybicka #2341 Bydgoski Klub Sportowy Centrum / Bydgoszcz

Seniorki Ograniczona Formuła - kobiety; 66 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Dominika Roksana Bielewicz #1274 Elite Fight Club / Lidzbark Warmiński

Seniorki Ograniczona Formuła - kobiety; +66 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Lara Fornal #2283 MUAYTHAI Kingdom / Warszawa

Seniorzy Full Contact - mężczyźni; 77,1 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Darek Fiderczyk #1583 Gladiator MMA Kolno / Wincenta

Kadeci - mężczyźni; 50 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Staś Kaczmarczyk #546 UKS Mały Wojownik / Warszawa
2 Ivan Miroshnichenko #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
3 Ivan Budyk #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
4 Piotr Szwonek #1412 Dragon Fighter / Miłomłyn
5 Adrian Feiger #1814 Frontline Academy Oslo / Oslo, norway

Kadeci - mężczyźni; 55 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Łukasz Horodejczuk #1766 Stowarzyszenie Samuraj Sanok / Sanok
2 Marcin Bieńkowski #1983 CSW Bastion Chełm / Chełm

Kadeci - mężczyźni; 61 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Aleksander Zając #546 UKS Mały Wojownik / Warszawa
2 Hubert Michalski #1983 CSW Bastion Chełm / Chełm

Kadeci - mężczyźni; 70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jacek Molęda #3 Berserker`s Team / Suwałki
2 Aleksander Danyleczenko #546 UKS Mały Wojownik / Warszawa
3 Nikita Dudka #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
4 Maksymilian Szkraba #671 Strefa Walk Lubin / Lubin
5 Mateusz Lazar #671 Strefa Walk Lubin / Lubin

Kadeci - mężczyźni; 93 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Żelnio #1274 Elite Fight Club / Lidzbark Warmiński

Kadeci - mężczyźni; +93 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Mikołaj Pałasz #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław

Pierwszy Krok Mężczyźni; 61 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Vladyslav Zhumyk #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Nurumbet Zhalilov #1515 WCA #SPORTPLUS / Варшава

Pierwszy Krok Mężczyźni; 66 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Grigoryan #1488 Klincz Kielce / Kieilce
2 Filip Łyczak #903 MMA Academy Cracow / Kraków
3 Damian Barzycki #1022 Bulldog Fight Club / Tarnobrzeg

Pierwszy Krok Mężczyźni; 70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Irek Bednarek #687 Niedźwiedzie Fight Club / Stronie Śląskie
2 Marcin Rokosz #1274 Elite Fight Club / Lidzbark Warmiński
3 Ömer Cihangir Yazıcı #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
4 Bartłomiej Prusak #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
5 Mateusz Żechowski #1687 K.O. Fight Club Łuków / Międzyrzec Podlaski
6 Anatoliy Barabola #577 Mighty Bulls Gdynia / Gdynia
7 Ali Sina Amiri #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
8 Antek Bouzidi #2214 SFC24 / Garwolin

Pierwszy Krok Mężczyźni; 77 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Oleksandr Myronchuk #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Kacper Matuszewski #325 BoneBreakers / Zgierz
3 Maciej Kalbarczyk #1846 SKRA Fight Club / Warszawa
4 Marcin Sromek #1022 Bulldog Fight Club / Tarnobrzeg
5 Jakub Nowicki #2214 SFC24 / Garwolin

Pierwszy Krok Mężczyźni; 84 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Volodymyr Konopko #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Bohdan Odzemok #1488 Klincz Kielce / Kieilce
3 Faisal Kassem #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź
4 Łukasz Skawinski #1602 Energy club Gdynia / MMA Karski
5 Maciej Jaworski #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski
6 Karol Kużdżał #1765 Boom boxing studio / Kraków
7 Kacper Duch #903 MMA Academy Cracow / Kraków

Pierwszy Krok Mężczyźni; 93 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Nikodem Klimowski #903 MMA Academy Cracow / Kraków
2 Krystian Cieślak #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
3 Artur Chrabota #1765 Boom boxing studio / Kraków
4 Jakub Sońta #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski

Pierwszy Krok Mężczyźni; +93 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Szukis #1274 Elite Fight Club / Lidzbark Warmiński
2 Łukasz Michalak #160 WCA / Warszawa

Junior Pierwszy Krok Mężczyźni; 55 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Artur Isaev #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Vladyslav Kovalenko #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
3 Miłosz Pisarek #1395 Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew
4 Miłosz Sekret #14 Unia Jiu Jitsu / Apeiron Częstochowa

Junior Pierwszy Krok Mężczyźni; 61 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Pavlo Budanov #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Maksym Povroznyk #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
3 Igor Zięba #134 SHARK ŁÓDŹ / Shark łódź
4 Filip Szczepaniak #14 Unia Jiu Jitsu / Apeiron Częstochowa
5 Jakub Słaby #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź
6 Arkadiusz Karaszewski #845 MMA TEAM GIŻYCKO / Giżycko
7 Wiktor Kroczek #2011 Bone Breakers Kutno / Kutno
8 Mateusz Kuzik #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź

Junior Pierwszy Krok Mężczyźni; 66 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Mykola Ostrovskyi #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Yurii Drekalo #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
3 Łukasz Kędziorek #2214 SFC24 / Garwolin
4 Sebastian Przekop #845 MMA TEAM GIŻYCKO / Giżycko
5 Maksymilian Barański #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski

Junior Pierwszy Krok Mężczyźni; 70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Bartłomiej Mirosz #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Ostap Klovak #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
3 Roman Lutsak #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
4 Alan Nowodworski #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław
5 Stanisław Waleryś #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław
6 Dawid Ciepiela #1766 Stowarzyszenie Samuraj Sanok / Sanok
7 Volodymyr Andrukhov #160 WCA / Warszawa
8 Szymon Walczak #846 Bone Breakers Kutno / Kutno
9 Filip Rzymkowski #676 Warszawskie Centrum Atletyki / Warszawa
10 Kacper Kur #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź
11 Jakub Piasta #134 SHARK ŁÓDŹ / Łódź
12 Igor Słodkowicz #1426 TOP FIT CENTER PIOTRKÓW TRYBUNALSKI / Piotrków Trybunalski

Junior Pierwszy Krok Mężczyźni; 77 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Serhii Yatsiuk #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Illia Trafimovich #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
3 Maciej Ostrowski #2142 UKS Warszawskie Orły / Warszawa
4 Marcel Mandrela #671 Strefa Walk Lubin / Lubin

Junior Pierwszy Krok Mężczyźni; 84 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Wiktor Bzducha #14 Unia Jiu Jitsu / Apeiron Częstochowa
2 Antoni Puczyński #2214 SFC24 / Garwolin
3 Filip Kondej #2214 SFC24 / Garwolin
4 Dawid Tylenda #5 Copacabana / Suwałki

Junior Pierwszy Krok Mężczyźni; 93 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Timur Kalinovski #1985 Ares Fight Club Warszawa / Warszawa
2 Jan Hupa #14 Unia Jiu Jitsu / Apeiron Częstochowa
3 Jakub Bilkiewicz #1274 Elite Fight Club / Lidzbark Warmiński

Junior Pierwszy Krok Mężczyźni; +93 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Piotr Krusiewicz #97 Klub Walki Grappler / Minsk Mazowiecki
2 Mateusz Szlejter #845 MMA TEAM GIŻYCKO / Giżycko

BJJ No Gi U16 Chłopców; 77 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Tomasz Majcher #1395 Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew
2 Mateusz Przeworski #1395 Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew

BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior; 66 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Jakub Krawczyk #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław

BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior; 70 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Michał Bac #1395 Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew
2 Piotr Chwałek #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław
3 Stanisław Waleryś #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław

BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior; 77 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Dominik Kęska #1395 Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew
2 Maks Dymek #14 Unia Jiu Jitsu / Apeiron Częstochowa
3 Piotr Horba #1274 Elite Fight Club / Lidzbark Warmiński
4 Piotr Kucharski #1651 Aligatores Fight Club / Warszawa
5 Konrad Borowski #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa

BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior; 84 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Marcin Bieńkowski #1983 CSW Bastion Chełm / Chełm
2 Ihor Sliniavskyi #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa

BJJ No Gi Białe Pasy U18 + Senior; +93 kg

# Imię i nazwisko Klub
1 Bartosz Kowalczyk #1395 Dragon Fight Club Sochaczew / Sochaczew
2 Antoni Marczak #1612 Husarz. Główna Wojskowa Szkoła Średnia we Wrocławiu / Wrocław
3 Marcin Ambros #1274 Elite Fight Club / Lidzbark Warmiński
4 Yaroslav Tkach #1600 Berserker`s Team Aligatores / Warszawa